وبینار رایگان نقشه راه مطالعه ریاضی عمومی ۱ و ۲ در فاز اول برای کنکور ۱۴۰۴ (صفر تا صد روش بهینه مطالعه ریاضی در فاز اول  برای رشته های MBA و عمران، مکانیک، کامپیوتر، صنایع، ریاضی، مواد، نقشه برداری و ...)

زمان برگزاری: چهارشنبه ۲۷ تیر ساعت ۲۰ هزینه کلاس: رایگان

مدت: ۲ ساعت
از طریق برنامه‌ی ادوبی کانکت بر روی کامپیوتر شخصی، لپ تاپ، موبایل و تبلت می‌توانید در کلاس در حال برگزاری شرکت بفرمایید.
فیلم این کلاس ضبط می شود و پس از برگزاری در همین صفحه قرار می گیرد.
 

توضیحات

وبینار رایگان معرفی درس ریاضی عمومی ۱ و ۲ و ارائه نقشه راه و روش بهینه مطالعه این درس در فاز اول (در مرحله آموزش) برای کنکور ارشد و دکتری ۱۴۰۴ کلیه رشته های فنی و مهندسی، علوم پایه و MBA به صورت زنده و تعاملی و با هدف بیان صفر تا صد آنچه برای موفقیت در کنکور در این درس در فاز اول نیاز دارید، تعریف شده است.

ریاضی عمومی ۱و۲ در کنکور ارشد و دکتری بسیاری از رشته ها جز سر فصل آزمون است که متاسفانه اکثر دانشجوهای رشته‌های مختلف خصوصا رشته‌های فنی مهندسی (مکانیک، عمران، صنایع، کامپیوتر، نقشه برداری، مواد، معدن و …) نسبت به این درس توجه کافی را ندارند و غالبا از این درس در دفترچه آزمون خود عبور می کنند. در حالی که کسب درصد مناسب در این درس فرایند پیچیده و سختی نمی‌باشد و افرادی که به سوالات این درس پاسخ می‌دهند، مزیت رقابتی بزرگی (تاثیر فراوان تراز این درس) نسبت به سایر رقبای خود خواهند داشت.

در این همایش مراحل مختلف مطالعه این درس را به صورت دقیق و کامل برای افراد زیر تشریح خواهیم کرد:

۱. افرادی که در کلاس شرکت می‌کنند.
۲. افرادی که خودشان نسبت به مطالعه این درس اقدام می‌کنند.

مواردی که در این وبینار بررسی می شوند، عبارتند از:

* معرفی مباحث و سرفصل‌های ریاضی عمومی
* بررسی فصل‌های مهمتر در کنکور و پیش نیازهای آن
* معرفی منابع لازم و ارائه روش بهینه مطالعه این درس در فاز اول
* ارائه برنامه مطالعاتی در فاز اول (نحوه مطالعه پیش نیازها، درس نامه، حل تست و تمرین و زمان‌بندی برای مطالعه این موارد)
* پاسخ به سوالات دانشجویان

دیدن ویدیوهای این وبینار را به کلیه افرادی که قصد شرکت در کنکور ارشد و دکتری  رشته هایی که ریاضی عمومی را به عنوان یکی از سرفصل های آزمون در کنکور خود دارند، توصیه می‌کنیم.

هر نوع سوال در مورد این دوره را می توانید از طریق ایمیل  masoudaghasi1395@gmail.com یا آیدی تلگرام @math_admin77 مطرح نمایید.