ویدیوی دوره فشرده درس و تست ریاضی عمومی ۱و۲ - ویژه کنکور ۱۴۰۰

زمان برگزاری: این کلاس برگزار شده است هزینه کلاس: ۷۰۰ هزار تومان

مدت: ۵۰ ساعت بعد از ثبت نام، ویدیو در همین صفحه قرار می‌گیرد و میتوانید مشاهده کنید. ویدیوی ضبط شده کلاس، قفل‌گذاری شده و تنها بر روی یک سیستم و تحت سیستم عامل ویندوز به مدت زمان یک سال قابل پخش است.  

توضیحات

برنامه کلاس : دوشنبه ها ۱۷:۳۰ الی ۲۲:۳۰ و شروع دوره از ۱۳ بهمن است و در همین ساعت در روزهای پنج شنبه ۲۳ و ۳۰ بهمن و ۱۴ و ۲۱ اسفند دارای کلاس جبرانی خواهد بود. (۱۰ جلسه ۵ ساعتی)
کلاس درس و تست فشرده ریاضی عمومی ۱ و ۲ (۵۰ ساعت آنلاین + ۱۶ ساعت ویدیوی پیش نیاز برای دوستانی که پایه ریاضی پایین تر از حد متوسط دارند) برای تدریس مطالب مورد نیاز برای آمادگی کنکور ارشد و دکتری سال جاری(کنکور ۱۴۰۰) به صورت بهینه، کاملا حرفه ای و منحصر به فرد در نظر گرفته شده است.

مخاطبان دوره : کلیه داوطلبان شرکت در کنکور ارشد و دکتری ۱۴۰۰ که فرصت کافی برای شرکت در دوره درس و تست ۱۵+۱۰۰ ساعتی را ندارند و خصوصا داوطلبان کنکور رشته های مکانیک، صنایع، عمران، کامپیوتر، مواد، نقشه برداری و .... که به خاطر تعدد دروس و فرصت باقیمانده تا کنکور ارشد، ریاضی عمومی را کنار گذاشته اند.

* ویژگی های دوره :

۱. ارائه جزوه خام تایپ شده کار در کلاس(درس+نکته+صورت مثال و تستها) برای پیش مطالعه در پنل کاربری
۲. ارائه جزوه کامل شده(شامل مطالب تدریس شده و سوالات با حل نوشته شده در کلاس آنلاین) در پنل کاربری پس از اتمام هر جلسه
۳. ارائه ویدیوهای ضبط شده و قابل دانلود هر جلسه، حداکثر ۷۲ ساعت پس از برگزاری هر جلسه در پنل کاربری
بنابراین اگر برخی جلسات کلاس را از دست دادید، به فیلم و اطلاعات کلاس به صورت آفلاین دسترسی خواهید داشت.
۴. ارائه اطلاعات لازم و برنامه جلسات مختلف کلاس در کانال اختصاصی(لطفا پس از ثبت نام از تب مربوطه در پنل نسبت به عضویت در کانال اختصاصی اقدام نمایید یا برای عضویت به آیدی @math_admin77 پیام دهید.)
۵. امکان رفع اشکال در خارج از زمان کلاس با آیدی تلگرام اختصاصی
۶. ارائه جزوات و ۱۶ ساعت ویدیوی پیش نیاز (ریاضی پایه و تابع) که پس از ثبت نام در پنل کاربری با عنوان "جلسه صفر- ریاضی پایه" قرار داده می شود.
۷. تدریس فصلهای مهم و پر تکرار در همه رشته ها(یعنی انتگرالهای ریاضی ۱ و ۲، دنباله و سری، مشتق و کاربردهای یک و چند متغیره، اعداد مختلط به طور کامل) و تدریس بهینه سایر فصول
۸. حل مثالهای متنوع و هدفدار آموزشی (شامل تستهای کنکور ارشد و دکتری از جلد ۱ و ۲ و ۳ و با تاکید بر تستهای سالهای اخیر) جهت تفهیم مطالب تدریس شده
۹. مشخص کردن تکالیف در پایان هر جلسه (تست و مثالهای بهینه و گزینش شده از جلد اول کتاب ریاضی عمومی ۱ و ریاضی عمومی ۲)
۱۰. ارائه برنامه مطالعاتی کل دوره (راهنمای شرکت در کلاس) در انتهای جلسه اول کلاس
۱۱. ارائه برنامه مطالعاتی برای مرور و تثبیت مطالب تدریس شده در کلاس در جلسه آخر(برنامه مطالعاتی برای دوران پس از اتمام کلاس تا کنکور شامل نحوه حل تستهای تکمیلی، تستهای جلد دوم و سوم، نکته و تست و جمع بندی)
۱۲. تخصیص کد تخفیف ۶۰ درصدی cprs60 (ویژه دانشجویان کلاس فشرده) برای ثبت نام در کلاس نکته و تست ۵۰ ساعتی ریاضی عمومی که در بهمن و اسفند ۹۹ برگزار می شود. ( لینک دریافت برنامه و اطلاعات و ثبت نام https://b2n.ir/907961 یا http://cafetadris.com/aghasi )
۱۳. مراجع مورد نیاز برای مطالب تدریس شده و تکالیف دانشجو ها:

- جلد اول ریاضی عمومی ۱ - ویرایش سوم (انتشارات نگاه دانش - مولف : مسعود آقاسی)
- جلد اول ریاضی عمومی ۲ - ویرایش سوم (انتشارات نگاه دانش - مولف : مسعود آقاسی)

هر نوع سوال در مورد این دوره را می توانید از طریق ایمیل masoudaghasi1395@gmail.com مطرح نمایید.

نمونه ویدیوی کلاس آنلاین