ویدیوی کلاس درس و تست ریاضی عمومی ۱ و ۲ - ویژه کنکور ۱۴۰۱

زمان برگزاری: برگزار شد هزینه کلاس: ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

مدت: ۱۱۵ ساعت
فیلم این کلاس ضبط می‌شود و قابل دانلود است. فیلم این کلاس صرفا روی یک سیستم و تحت سیستم عامل ویندوز به تعداد دفعات نامتناهی قابل پخش است.

توضیحات

این کلاس برای تدریس مطالب مورد نیاز برای آمادگی کنکور ارشد و دکتری ۱۴۰۱ برای کلیه رشته های علوم پایه و فنی مهندسی (مدیریت کسب و کار MBA ، صنایع، عمران، مکانیک، کامپیوتر، مواد، نقشه برداری، علوم کامپیوتر، ریاضی، ژئوفیزیک، معدن، مهندسی پزشکی، فناوری نانو و .......) به صورت کاملا حرفه ای و منحصر به فرد در نظر گرفته شده است.

* روش ارائه مطالب در هر جلسه از کلاس درس و تست

۱. قبل از هر جلسه جزوه خام تایپ شده کار در کلاس(درس+نکته+صورت مثال و تستها) برای پیش مطالعه و کسب آمادگی برای شرکت در هر جلسه در پنل کاربری دانشجو به صورت pdf قرار داده می شود.
۲. بلافاصله پس از برگزاری هر جلسه از کلاس جزوه تدریس شده (شامل مطالب تدریس شده و سوالات با حل نوشته شده در کلاس آنلاین) در پنل کاربری دانشجو به صورت pdf قرار داده می شود.

* نمونه فایل ضبط شده کلاس در انتهای توضیحات قرار داده شده است. برای اطلاع از کیفیت و روش کار در دوره ای که قصد ثبت نام در آن را دارید، می توانید این ویدیو را مشاهده کنید. ضمنا امکان ثبت نام رایگان در برخی از دوره های رایگان درس ریاضی عمومی و معادلات برگزار شده از طریق لینک (https://b2n.ir/175841) وجود دارد.

* دوره ۱۵ + ۱۰۰ ساعتی شامل کلاس ۱۰۰ ساعتی درس و تست ریاضی عمومی ۱ و ۲ (در ۲۲ جلسه و هر هفته ۲ جلسه ۴/۵ ساعتی به صورت آنلاین ) و تدریس مطالب پایه از مبحث تابع در ۱۵ ساعت به صورت آفلاین(ویدیو ضبط شده که اواسط شهریور در پنل شما قرار می گیرد) خواهد بود.
* دوره اصلی یعنی دوره درس و تست ۱۰۰ ساعتی شامل موارد زیر می باشد:

-ارائه برنامه مطالعاتی برای پیش نیازهای دوره(ریاضی پایه) در کانال اختصاصی کلاس
- ارائه جزوه خام کار در کلاس قبل از هر جلسه (شامل درسنامه و نکات + صورت مثالها و تستهایی که در کلاس حل می شوند) برای پیش مطالعه و کسب آمادگی نسبی برای حضور در هر جلسه از کلاس
- تدریس مطالب و نکات مورد نیاز برای کنکور ارشد و دکتری به صورت دقیق و کامل
- حل مثالهای متنوع و هدفدار آموزشی (شامل تستهای کنکور ارشد و دکتری از جلد ۱ و ۲ و ۳ و با تاکید بر تستهای سالهای اخیر) جهت تفهیم مطالب تدریس شده
- مشخص کردن تکالیف دانشجو در پایان هر جلسه (به صورت مثال و تست برای تمرین مطالب تدریس شده در کلاس توسط دانشجو از جلد اول کتاب ریاضی عمومی ۱ و ریاضی عمومی ۲)
- ارائه برنامه مطالعاتی کل دوره به عنوان راهنمای شرکت در کلاس آنلاین درجلسه اول کلاس
- ارائه برنامه مطالعاتی برای مرور و تثبیت مطالب تدریس شده در کلاس در جلسه آخر(برنامه مطالعاتی برای دوران پس از اتمام کلاس تا کنکور شامل نحوه حل تستهای تکمیلی، تستهای جلد دوم و سوم، نکته و تست و جمع بندی)
-مشخص کردن برنامه مطالعاتی جلسه بعدی و تکالیف هر جلسه در کانال اختصاصی کلاس
- امکان رفع اشکال در خارج از زمان کلاس با آیدی تلگرام اختصاصی

* مراجع مورد نیاز برای مطالب تدریس شده و تکالیف دانشجو ها:

- جلد اول ریاضی عمومی ۱ - ویرایش سوم (انتشارات نگاه دانش - مولف : مسعود آقاسی)
- جلد اول ریاضی عمومی ۲ - ویرایش سوم (انتشارات نگاه دانش - مولف : مسعود آقاسی)

سر فصل های این دوره به شرح زیر است(به ترتیب جلد اول کتابها و جزوه کار در کلاس):
-- ریاضی عمومی ۱ :
مباحث ریاضی ۱ که در ۱۱/۵ جلسه اصلی و آنلاین + ۱۵ ساعت پایه و آفلاین تدریس می شوند :
تابع
حد و پیوستگی
مشتق و کاربردهای آن
انتگرال و کاربردهای آن
مختصات قطبی
اعدا مختلط
دنباله و سری

-- ریاضی عمومی ۲ :
مباحث ریاضی ۲ که در ۱۰/۵ جلسه آنلاین تدریس می شوند:
هندسه تحلیلی و جبرخطی
خم و سطح
حد و مشتق توابع چند متغیره و کاربردهای مشتق
انتگرال دوگانه و سه گانه
انتگرال روی اشیای خمیده(انتگرال روی خم و سطح)

تذکر مهم : به داوطلبان کنکور توصیه می شود «پکیج دوره درس و تست+ نکته و تست+ جمع بندی ۲۵+۵۰+۱۵+۱۰۰ ساعتی» را به صورت همزمان و از طریق لینک (https://b2n.ir/y86322) ثبت نام کنند (آدرس لینک را کپی و در "آدرس بار- نوار آدرس" مرورگر خود پیست نمایید.) تا کاملترین دوره را با هزینه ای مناسب تر در اختیار داشته باشید.
دسترسی به توضیحات کلاس نکته و تست ۵۰ ساعتی (https://b2n.ir/n77961)
دسترسی به دوره منحصر به فرد جمع بندی در قالب باکس مطالب مشابه (https://b2n.ir/x73424)

نمونه ویدیو کلاس