ویدیو نکته و تست ریاضی عمومی ۱ و ۲ - ویژه کنکور ۱۴۰۱

زمان برگزاری: برگزار شد هزینه کلاس: ۱ میلیون تومان

مدت: ۵۰ ساعت

توضیحات

اين دوره منحصر به فرد، در واقع مكملی براي دوره درس و تست آنلاین خواهد بود و برای بررسی حرفه ای نکات مهم و کلیدی در قالب حل تستهای کنکور و بالا بردن مهارت تست زنی و افزايش سرعت تجزيه و تحليل و حل مساله و ایجاد ساختار ذهنی مناسب در برخورد با تستهای کنکور تنظيم شده و برای دانشجویان کلیه رشته ها ( مدیریت کسب و کار MBA ، صنایع، عمران، مکانیک، کامپیوتر، مواد، نقشه برداری، علوم کامپیوتر، ریاضی، ژئوفیزیک، معدن، مهندسی پزشکی، فناوری نانو و .......) مفید است و سوالات حل شده در آن هیچ اشتراکی با کلاسهای درس و تست نخواهند داشت.

* روش ارائه مطالب در هر جلسه از کلاس نکته و تست :

۱. یک هفته قبل از شروع دوره جزوه تستهایی که در کلاس حل می شوند، در پنل کاربری دانشجو به صورت pdf قرار داده می شود.
دانشجويان قبل از شركت در هر يك از جلسات كلاس بايد نسبت به حل سوالات مشخص شده در جزوه اقدام نمايند.
۲. در این کلاس مطالب درسی تدریس نمی شوند اما در هر جلسه از كلاس، با مرور درسنامه های لازم و یادداشت کردن نکات مهم در حین حل هر تست، همه سوالات مشخص شده در جلسه قبل حل شده و نکات لازم برای حل سوالات مشابه بیان می شوند.
۳. بلافاصله پس از برگزاری هر جلسه از کلاس جزوه تدریس شده (شامل نکات و حل سوالات نوشته شده در کلاس آنلاین ) در پنل به صورت pdf قرار داده می شود.
۴. فایل تصویری ضبط شده کلاس (به صورت ویدیوی قابل دانلود) حداکثر ۷۲ ساعت پس از برگزاری هر جلسه از کلاس در پنل دانشجوها قرار داده می شود. بنابراین اگر برخی جلسات کلاس را از دست دادید، به فیلم و اطلاعات کلاس دسترسی مستقیم خواهید داشت.

* نمونه فایل ضبط شده کلاس نکته و تست، در انتهای توضیحات قرار داده شده است. برای اطلاع از کیفیت و روش کار در دوره ای که قصد ثبت نام در آن را دارید، می توانید این ویدیو را مشاهده کنید. ضمنا امکان ثبت نام رایگان در برخی از دوره های رایگان درس ریاضی عمومی و معادلات برگزار شده از طریق لینک https://b2n.ir/175841 وجود دارد.

* تست های جزوه کلاس نکته و تست به صورت كاملا هدفمند، حرفه ای و منحصر به فرد به نحوی مرتب شده اند كه كليه نكات مهم در قالب حل تست مورد بررسی قرار می گيرند.
سوالات موجود در جزوه تست ۶۰ درصد سوالات تاليفی (كمی بالاتر از سطح كنكور و در راستای پوشش نکات مهم در حین حل كمترين تعداد تست ممكن ) و ۴۰ درصد منتخب جلد دوم و سوم (سوالات نكته دار در بين سوالات كنكور رشته های مختلف در سالهای اخير) است و تستها به صورت طبقه بندی شده (بر اساس سرفصل كتابهای رياضی ۱و ۲) خواهد بود.

* اين دوره که بهمن و اسفند ۱۴۰۰ برگزار می شود، برای دانشجويانی مفید است كه درس رياضی عمومی را يك بار تا قبل از شروع كلاس مرور كرده باشند یا فرصت مطالعه مطالب درسی را همزمان با دوره نکته و تست داشته باشند. (در كلاس درس آنلاین من يا ساير اساتيد در سال ۱۴۰۰ یا سالهای قبل شركت كرده اند و يا خود شخصا مطالب را مطالعه كرده باشند.)

* به دانشجویانی که علاوه بر دوره نکته و تست قصد شرکت در کلاس درس و تست ریاضی یا دوره جمع بندی را هم دارند، توصیه می شود این دوره را به صورت «پکیج درس+ نکته + جمع بندی ۵۰+۲۵+۱۵+ ۱۰۰ ساعتی» از طریق لینک https://b2n.ir/y86322 ثبت نام کنند (آدرس لینک را کپی و در "آدرس بار- نوار آدرس" مرورگر خود پیست نمایید.) تا کاملترین دوره را با هزینه مناسب تر در اختیار داشته باشند.

هر نوع سوال در مورد این دوره را می توانید از طریق ایمیل masoudaghasi1395@gmail.com مطرح نمایید.


نمونه ویدیو کلاس