پکیج کلاس آنلاین درس و تست + نکته و تست + جمع بندی ریاضی عمومی ۱ و ۲ - ویژه کنکور ۱۴۰۱

زمان برگزاری: برگزار شد هزینه کلاس: ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان

مدت: ۱۹۰ ساعت فیلم این کلاس ضبط می‌شود و قابل دانلود است. فیلم این کلاس صرفا روی یک سیستم و تحت سیستم عامل ویندوز به تعداد دفعات نامتناهی قابل پخش است.

توضیحات

این دوره منحصر به فرد کاملترین دوره ریاضی عمومی ۱ و ۲ و برای تدریس مطالب درسی و بیان نکات تستی و جمع بندی و مرور مطالب مور نیاز برای آمادگی کنکور ارشد و دکتری ۱۴۰۱ برای کلیه رشته های علوم پایه و فنی مهندسی (مدیریت کسب و کار MBA ، صنایع، عمران، مکانیک، کامپیوتر، مواد، نقشه برداری، علوم کامپیوتر، ریاضی، ژئوفیزیک، معدن، مهندسی پزشکی، فناوری نانو و .......) در نظر گرفته شده است.

این دوره ترکیب سه دوره درس و تست (۱۵+۱۰۰ ساعتی) و نکته و تست ۵۰ ساعتی و دوره منحصر به فرد جمع بندی بر اساس باکس مطالب مشابه(۲۵ ساعت در اردیبهشت ۱۴۰۱۱) است و علاوه بر اینکه کاملترین دوره برای درس ریاضی عمومی ۱ و ۲ محسوب می شود، از نظر هزینه مقرون به صرفه ترین دوره است و هموراه تخفیف مناسب تری نسبت به مجموع ۳ دوره یاد شده دارد.

برای کسب اطلاعات در مورد هر یک از قسمتهای این پکیج به لینک های زیر مراجعه بفرمایید:

۱. دوره درس و تست ۱۵+۱۰۰ ساعتی (۱۵ ساعت ویدیوهای آفلاین ریاضی پایه + ۱۰۰ ساعت درس و تست آنلاین در ۲۲ جلسه: شروع از شهریور ۱۴۰۰) - توضیحات کاملتر در لینک https://b2n.ir/x59696


۲. دوره آنلاین نکته و تست ۵۰ ساعتی(بهمن و اسفند ۱۴۰۰) - توضیحات کاملتر در لینک https://b2n.ir/n77961

۳. دوره منحصر به فرد جمع بندی ۲۵ ساعتی بر اساس باکس مطالب مشابه(اردیبهشت ۱۴۰۱) - توضیحات کاملتر در لینک https://b2n.ir/x73424هر نوع سوال در مورد این دوره را می توانید از طریق ایمیل masoudaghasi1395@gmail.com مطرح نمایید.


نمونه ویدیو کلاس