آموزش ویدئویی نکته و تست گرامر دکتری و آزمون‌های داخلی

زمان برگزاری: این ویدئوی آفلاین آموزشی به طور کامل تصویربرداری شده و آماده دانلود است. هزینه کلاس: ۱۵۰ هزار تومان    ۱۳۵ هزار تومان    تخفیف زمانی محدود

مدت: ۹ ساعت
ویدیوها قابل دانلود می‌باشند و صرفا روی یک سیستم و تحت سیستم عامل ویندوز به تعداد دفعات نامتناهی قابل پخش است.

توضیحات

در این دوره به صورت فشرده و بر مبنای تست های گرامر سال‌های اخیر کنکور دکتری، MBA و همچنین آزمون‌های داخلی زبان، نکات پرتکرار برای پاسخگویی به تست‌های گرامر تدریس می‌شود و تست‌های متفاوت به همراه نکات مربوطه آموزش و بررسی می‌شود. سوالات حل شده در کلاس از میان تست های مهم کنکور سالهای اخیر بویژه 1397 تا 1400 و همچنین آزمون‌‎های EPT، MSRT، MHLE و TOLIMO انتخاب شده و متد این کلاس با هیچ یک از کلاسهایی که با نام مشابه برگزار می شوند، شباهتی ندارد. تست‌های این بخش، همپوشانی با دوره شماره 4 ندارند و ثبت‌نام کنندگان آن دوره، همچنان می‌توانند از مطالب تازه این دوره استفاده نمایند.

تستها دارای تنوع مبحثی هستند و قصد آمادگی دانشجو برای زدن تست‌ها در زمان کمتر را دارند. اکثر تست‌ها یا از میان کنکورهای سه سال اخیر است و یا از دل آزمون‌های داخلی زبان گلچین شده‌اند. این کلاس حداقل 60 تست گرامر را با جزئیات حل خواهد کرد و حداقل 35 نکته مهم گرامری کلیدی را آموزش خواهد داد. تست‌های گرامر دکتری 1399 و 1400 کلیه رشته‌ها بطور خاص و با فرمت دفترچه، حل خواهند شد.

پیش نیاز این کلاس، مطالعه گرامر دبیرستان و تسلط به واژگان اولیه عمومی است.

مخاطب این کلاس، داوطلبان آزمون‌های دکتری، MBA، EPT، MHLE، UTEPT، MSRT و TOLIMO است.