آموزش ویدئویی نکته و تست گرامر دکتری و آزمون‌های داخلی

زمان برگزاری: این ویدئوی آفلاین آموزشی به طور کامل تصویربرداری شده و آماده دانلود است. هزینه کلاس: ۲۲۰ هزار تومان    ۱۵۴ هزار تومان    با ۳۰٪ تخفیف تا ۳۰ آبان ماه ۱۴۰۲

مدت: ۱۱ ساعت
ویدیوها قابل دانلود هستند و صرفا روی یک سیستم و تحت سیستم عامل ویندوز به تعداد دفعات نامتناهی به مدت ۲ سال قابل دیدن هستند. ویدیوها قابل پخش در کامپوتر دیگری نیستند.

توضیحات

ویدئو به‌محض خرید قابل‌مشاهده است.
در این دوره به‌صورت فشرده و بر مبنای تست‌های گرامر سال‌های اخیر کنکور دکتری، MBA و همچنین آزمون‌های داخلی زبان، نکات پرتکرار برای پاسخگویی به تست‌های گرامر تدریس می‌شود و تست‌های متفاوت به همراه نکات مربوطه آموزش و بررسی می‌شود. سؤالات حل شده در کلاس از میان تست‌های مهم کنکور سال‌های اخیر به‌ویژه ۱۳۹۷ تا ۱۴۰۱ و همچنین آزمون‌‎های EPT، MSRT، MHLE و TOLIMO انتخاب شده و متد این کلاس با هیچ‌یک از کلاس‌هایی که با نام مشابه برگزار می‌شوند، شباهتی ندارد. تست‌های این بخش، همپوشانی با دوره آموزش ویدئویی گرامر عمومی و تست زنی ویژه دکتری و آزمون‌های داخلی (جامع) (http://ctdrs.ir/cr8715) ندارند و ثبت‌نام‌کنندگان آن دوره، همچنان می‌توانند از مطالب تازه این دوره استفاده نمایند.

تست‌ها دارای تنوع مبحثی هستند و قصد آمادگی دانشجو برای زدن تست‌ها در زمان کمتر را دارند. اکثر تست‌ها یا از میان کنکورهای سه سال اخیر است و یا از دل آزمون‌های داخلی زبان گلچین شده‌اند. در این کلاس، ۸۵ تست گرامر را با جزئیات حل خواهیم کرد و حداقل ۳۵ نکته مهم گرامری کلیدی را آموزش خواهیم داد. تست‌های گرامر دکتری ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ کلیه رشته‌ها به‌طور خاص و با فرمت دفترچه، حل خواهند شد. دقت کنید که در صورت عدم مطالعه گرامر، این کلاس برای شما مفید نخواهد بود.
* این آموزش به همراه جزوه ۲۲ صفحه‌ای نکات و تست‌های گرامر دکتری است.
* پیش‌نیاز این کلاس، تسلط کامل به گرامر پیشرفته و تسلط به واژگان اولیه عمومی است.
* مخاطب این کلاس، داوطلبان آزمون‌های دکتری، MBA، EPT، MHLE، UTEPT، MSRT و TOLIMO است. این کلاس برای افرادی است که می‌خواهند مطالب را نزدیک به کنکور جمع‌بندی کنند. افرادی که تست گرامر زده‌اند اما به هر دلیل، اشکالات‌شان همچنان پابرجاست.

سرفصل‌ها:
هفته ۰ مقدمه (۸ دقیقه)
هفته ۱ مرور نکات گرامری (بخش اول) (۵۹ دقیقه)
هفته ۱ مرور نکات گرامری (بخش دوم) (۴۱ دقیقه)
هفته ۲ پاسخ گرامر دکتری ۱۴۰۰ انسانی، هنر، کشاورزی و دامپزشکی (۵۷ دقیقه)
هفته ۲ پاسخ گرامر دکتری ۱۴۰۰ فنی مهندسی و علوم پایه (۵۶ دقیقه)
هفته ۲ سایر تست‌های دکتری (۳۱ دقیقه)
هفته ۳ تست‌های کنکور مدیریت کسب‌وکار (۱ ساعت و ۳۳ دقیقه)
هفته ۳ تست‌های آزمون‌های زبان داخلی (بخش اول) (۱ ساعت و ۲ دقیقه)
هفته ۴ تست‌های آزمون‌های زبان داخلی (بخش دوم) (۱ ساعت و ۱۱ دقیقه)
هفته ۴ تست‌های آزمون‌های زبان داخلی (بخش سوم) (۱ ساعت و ۱۳ دقیقه)
هفته ۵ پاسخ گرامر دکتری ۱۴۰۱ انسانی، هنر، کشاورزی و دامپزشکی (۱ ساعت و ۹ دقیقه)
هفته ۵ پاسخ گرامر دکتری ۱۴۰۱ فنی مهندسی و علوم پایه (۱ ساعت و ۱۱ دقیقه)