فاطمه میریان،
                                                فارغ التحصیل
                  کارشناسی ارشد
                  مهندسی کامپیوتر - شبکه‌های کامپیوتری
                  صنعتی امیرکبیر
فاطمه میریان
فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر - شبکه‌های کامپیوتری - صنعتی امیرکبیر
کلاس‌های برگزار شده: ۱

فاطمه میریان فارغ‌التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. وی تحصیلات خود را در این دانشگاه تا مقطع کارشناسی ارشد مهندسی شبکه‌های کامپیوتری ادامه داد. پس از آن دوره‌های مدیریتی مختلفی را در سازمان مدیریت صنعتی به اتمام رساند.
در سال‌های ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۶ به عنوان تحلیل‌گر نرم افزار و برنامه‌نویس مشغول به فعالیت بود و سپس در زمینه‌ مهندسی تست نرم افزار و کنترل کیفیت بصورت تخصصی شروع به فعالیت کرده است و دارای ۱۴ سال سابقه کار در این حوزه می باشد.
او در این مدت با شرکت‌های متعددی از جمله پرورش داده، itorbit، مپنا و توسن همکاری داشته است و تست و کنترل کیفیت محصولات enterprise در حوزه‌های کسب و کاری متنوعی را بعهده داشته است و به تیم سازی در زمینه‌های مختلف تست نرم افزار از جمله تست عملکردی، امنیت، کارایی، قابلیت کاربرد و اتوماتیک سازی تست پرداخته است. ایشان همچنین دارای تجربه‌های مشاوره‌ای و آموزشی متعددی در این حوزه می‌باشند.
او امیدوار است با به‌کارگیری دانش تئوری و تجربه‌های عملی خود در زمینه تست نرم افزار، به کارشناسان و مدیران فنی این حوزه کمک کند تا بصورت حرفه ای در تامین کیفیت محصولات مشارکت کنند و در مورد چالش‌هایی که با آن مواجه هستند، تصمیمات بهتری بگیرند. کلاس های ایشان در کنار پوشش مفاهیم تئوری در بردارنده نمونه های عملی و کاربردی در دنیای واقعی می باشد.
دوره های آموزشی ایشان بصورت زیر می باشد:
• مهندسی تست نرم افزار
• تست نرم افزار پیشرفته
• اتوماتیک سازی تست نرم افزار
• مدیریت تست نرم افزار
• ابزارهای تست نرم افزار

بیشتر
موضوعات تدریس
تعداد آیتم:
حالت نمایش:
طول دوره: ۲۵ ساعت
زمان برگزاری: شنبه‌ها ۲۰:۰۰ الی ۲۳:۰۰ (زمان شروع اعلام می‌شود)
۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
مشاهده
تعداد آیتم:
حالت نمایش:

نظرات کاربران