پک هشت کلاس آنلاین نکته و تست کنکور ارشد (تخفیف ۱۵ درصدی)

زمان برگزاری: نیمه دوم فروردین هزینه کلاس: ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان

مدت: ۵۵ ساعت

توضیحات

مجموعه کلاس‌های آنلاین نکته و تست شامل دروس زیر، کلاس‌هایی هستند که در بازه زمانی حدودا ۴۵ روز مانده به کنکور ارشد عمران (اواسط فروردین‌ماه) برگزار شده و در کمترین زمان بهترین جمع‌بندی را برای شرکت‌کنندگان ارائه می‌دهند. چارچوب اصلی تدریس در این کلاس‌ها ارائه درسنامه کوتاه (بدون پرداختن به اثبات‌ها) و حل مسائل و تست‌های متنوع خواهد بود که باعث می‌شود داوطلبانی که تا کنون مطالعه‌ای نداشتند نیز بتوانند استفاده کنند. ثبت‌نام این هشت کلاس در قالب پک هشت درس مشمول ۱۵ تخفیف می‌باشد.

درس --------------------------- مدرس --------------------- زمان برگزاری

ریاضیات ---------------- ابراهیم شاه ابراهیمی -------- فروردین‌ماه
مقاومت مصالح------- شاهین ساغرچی --------------- فروردین‌ماه
تحلیل سازه‏‌ها --------- یاسر رشیدی --------------------- فروردین‌ماه
مکانیک خاک ---------- محمدرضا اکبرزاده ------------- فروردین‌ماه
مهندسی پی ------------ محمد ذوالفقاری -------------- فروردین‌ماه
مکانیک سیالات ------- محمدرضا جوادی ------------- فروردین‌ماه
هیدرولیک --------------- محمدرضا جوادی ------------- فروردین‌ماه
راهسازی و روسازی---- حمیدرضا انوری ---------------- فروردین‌ماه
برای آگاهی از جزئیات بیشتر هر درس می‌توانید به لینک هر یک مراجعه نمایید (در آدرس ctdrs.ir/omran01) و یا با آیدی تلگرامی @ShahinSagharchi ارتباط بگیرید.

سایر توضیحات:
۱) هر یک از شرکت‌کنندگان عزیز، بلافاصله پس از ثبت‏ نام در هر یک از کلاس‌‏ها در گروه رفع اشکال ویژه با حضور اساتید کلاس‌‏ها عضو شده و این عضویت بصورت نامحدود خواهد بود. (جهت عضویت در گروه رفع اشکال VIP و همچنین گروه مخصوص درس سیالات و هیدرولیک، ایمیل و شماره همراه خود در سایت کافه‌تدریس را به آیدی تلگرامی @ShahinSagharchi ارسال نمایید)
۲) زمان برگزاری کلاس در فاصله حدود یک ماه و نیم مانده به کنکور ارشد بوده و تاریخ دقیق در اسفندماه مشخص خواهد شد. برگزاری کلاس‌‏های آنلاین، در روز و ساعت مقرر از طریق سایت کافه‌تدریس خواهد بود و فیلم ضبط شده کلاس نیز پس از کلاس در اختیار شرکت‌کنندگان عزیز قرار می‏گیرد و تا روز کنکور ۱۴۰۱ قابل مشاهده است.
۳) مشاهده کلاس‌ها يا فيلم آن‌ها صرفا از طریق کامپیوتر (سیستم کامپیوتر خانگی، لپتاپ، سرفیس) امکان پذیر است و بهمراه هر درس جزوه تمام رنگی ارائه می‌گردد.