ویدیوی نکته و تست مدارهای الکتریکی ویژه کنکور ۱۴۰۱ + وبینارهای رفع اشکال

زمان برگزاری: ۷ تا ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ هر روز ساعت ۱۶:۳۰ الی ۲۱:۳۰ هزینه کلاس: ۱۷۵ هزار تومان

مدت: ۲۰ ساعت بعد از ثبت نام، ویدیو در همین صفحه قرار می‌گیرد و میتوانید مشاهده کنید. ویدیوی ضبط شده کلاس، قفل‌گذاری شده و تنها بر روی یک سیستم و تحت سیستم عامل ویندوز به مدت زمان یک سال قابل پخش است.  

توضیحات

کد تخفیف ۱۰ درصدی (علاوه بر تخفیف سایت) ویژه دانشجویان دوره درس مدار الکتریکی: BA01

توجه: این دوره ترکیب ویدیوی آفلاین به همراه وبینارهای رفع اشکال (به صورت روتین هر دو هفته یک بار) می‌باشد. زمان وبینارها اطلاع رسانی می‌شود.

درس مدارهای الکتریکی مهم‌ترین درس در رشته مهندسی برق است. در این درس با المان‌های مدارهای الکتریکی و کاربرد آن‌ها و همچنین نحوه تحلیل و طراحی یک مدار الکتریکی آشنا می‌شویم. این درس در آزمون کارشناسی ارشد مهندسی برق در تمامی گرایش‌ها دارای ضریب 3 است و کسب نمره مناسب در این درس به کسب رتبه خوب در تمامی گرایش‌ها کمک شایانی خواهد کرد. با توجه به مدت زمان پاسخ‌گویی سوالات در آزمون کارشناسی ارشد، جهت کسب نمره بالا در این درس، داشتن مهارت حل سوال در مدت زمان محدود امری ضروری است که با تمرین و حل سوال‌های متنوع میسر خواهد شد. در این دوره در مدت زمان 20 ساعت سوال‌های چند سال اخیر آزمون‌های سراسری و همچنین سوال‌های تألیفی به طور کامل تحلیل و بررسی خواهند شد. هدف از این دوره یادآوری نکات مهم درس مدار در قالب حل سوال‌های متنوع و همچنین آموزش نحوه صحیح حل سوال در مدت زمان محدود است.

* دانشجویان بعد از ثبت نام، در کانال تلگرامی برق به آی دی cafetadrisbargh عضو شوند. در این کانال، استاد کهن و مشاورین دپارتمان در طول هفته تست‌هایی برای حل تمرین بیشتر و تقویت دانشجویان تحلیل و بررسی می‌کنند.