کلاس آنلاین نکته و تست مدارهای الکتریکی ویژه کنکور برق ۱۴۰۰

زمان برگزاری: ۷ تا ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ هر روز ساعت ۱۶:۳۰ الی ۲۱:۳۰ هزینه کلاس: ۲۲۰ هزار تومان    ۱۶۵ هزار تومان    تخفیف زمانی تا ۱۶ اردیبهشت

مدت: ۲۰ ساعت فیلم این کلاس ضبط می‌شود و قابل دانلود است. فیلم این کلاس صرفا روی یک سیستم و تحت سیستم عامل ویندوز به تعداد دفعات نامتناهی قابل پخش است.

توضیحات

کد تخفیف ۱۰ درصدی (علاوه بر تخفیف سایت) ویژه دانشجویان کلاس درس مدار: BA01

درس مدارهای الکتریکی مهم‌ترین درس در رشته مهندسی برق است. در این درس با المان‌های مدارهای الکتریکی و کاربرد آن‌ها و همچنین نحوه تحلیل و طراحی یک مدار الکتریکی آشنا می‌شویم. این درس در آزمون کارشناسی ارشد مهندسی برق در تمامی گرایش‌ها دارای ضریب 3 است و کسب نمره مناسب در این درس به کسب رتبه خوب در تمامی گرایش‌ها کمک شایانی خواهد کرد. با توجه به مدت زمان پاسخ‌گویی سوالات در آزمون کارشناسی ارشد، جهت کسب نمره بالا در این درس، داشتن مهارت حل سوال در مدت زمان محدود امری ضروری است که با تمرین و حل سوال‌های متنوع میسر خواهد شد. در این دوره در مدت زمان 20 ساعت سوال‌های چند سال اخیر آزمون‌های سراسری و همچنین سوال‌های تألیفی به طور کامل تحلیل و بررسی خواهند شد. هدف از این دوره یادآوری نکات مهم درس مدار در قالب حل سوال‌های متنوع و همچنین آموزش نحوه صحیح حل سوال در مدت زمان محدود است.

توجه: سوالاتی که در این دوره بررسی می‌شوند، یک هفته قبل از برگزاری کلاس در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد.