طرح مشاوره هفتگی "همراه" تا روز آزمون

زمان برگزاری: بعد از ثبت نام با شما تماس میگیریم هزینه کلاس: رایگان

مدت: ۲۰ دقیقه

توضیحات

مهم‌ترین ضعف داوطلبانی که وارد فرآیند آمادگی آزمون می‌شوند، عدم شناخت درست از شیوه‌های مطالعه اصولی، انتخاب منابع درست و نداشتن یک برنامه‌ریزی دقیق جهت کسب رتبه دلخواه است. در چنین شرایطی افراد یا از طریق "آزمون و خطا" و هدر دادن زمانی طولانی، خیلی دیر به نتیجه درست میرسند یا اصلا به این نتیجه درست هم نرسیده و آزمون فرا می‎رسد! اصلاً اهمیتی ندارد که داوطلب شاغل است یا متاهل، داوطلب دانشجو است یا زمانش کاملا آزاد است، مهم این است که از میزان زمانی که هر فردی می‌تواند به آزمون اختصاص دهد، چگونه آن‌ را مدیریت می‌کند تا بهترین خروجی در حد توان خود را بگیرد. خیلی اوقات با صرف زمان نسبتا کوتاه ولی انجام کار اصولی می‌توان رتبه بسیار خوب کسب کرد (این ویژگی داوطلبان هوشمند است). طرح مشاوره "همراه" تا کنکور برای داوطلبین رشته MBA توسط مهندس شکرزاد مدیریت، نظارت و اجرا می‌شود که خود تضمینی برای موفقیت و کسب رتبه مناسب تا آزمون خواهد بود.

محتوای کاری که در این طرح انجام می‌شود:
- جلسات اولیه به شناخت کامل از شرایط کامل دانشجو اختصاص داده می‌شود و یک برنامه ابتدایی به ایشان ارائه می‌گردد.
- برنامه شخصی‌سازی شده داوطلب از جلسه دوم به بعد ارائه خواهد شد.
- خوراک مطالعاتی هفتگی (متناسب با شرایط داوطلب یک حجم کارشناسی شده و قابل اجرا از مباحث ازائه می‌شود).
- ارائه اکسل ویژه برنامه ریزی که برنامه و خوراک مطالعاتی روزانه داوطلب را مشخص می‌کند و داوطلب عملکرد خود را ثبت نموده و بر اساس آن مربی وی روند ایشان را همراهی می‌کند.
- ارائه یک فیدبک ماهیانه و برآورد رتبه داوطلب بر اساس روندی که تا آن ماه داشته که محرک بسیار قوی برای افزایش ساعت مطالعه و حرکت آگاهانه است.

نکات:
- برگزاری جلسات مشاوره به صورت آنلاین از طریق تماس تصویری است که در روز و ساعت مشخصی برگزار می‌گردد.
- زمان برگزاری جلسات مشاوره با هماهنگی داوطلب در یک زمان مشخص صورت می‌گیرد.
- اگر در موارد خاصی برنامه داوطلب یا مربی به هر دلیلی تغییر کند، زمان مشاوره به یک زمان مورد توافق دیگر در همان هفته تغییر خواهد نمود.
- مدت هر جلسه مشاوره ۲۰ دقیقه در یک جلسه و بصورت هفتگی خواهد بود.