ویدیو نکته و تست پایگاه داده

زمان برگزاری: شنبه‌ها ۱۷:۰۰ الی ۲۳:۰۰ (شروع از ۲۵ اسفند ۱۳۹۷) هزینه کلاس: ۲۰۰ هزار تومان    ۱۲۰ هزار تومان    تخفیف خرید ویدیو کلاس

مدت: ۲۴ ساعت بعد از ثبت نام، ویدیو در همین صفحه قرار می‌گیرد و می‌توانید دانلود کنید. فیلم این کلاس قفل‌گذاری شده و روی یک سیستم و تحت سیستم عامل ویندوز به تعداد دفعات نامتناهی قابل پخش است. آی دی پشتیبانی تلگرام: https://t.me/cafetadris_team

توضیحات

درس پایگاه داده ها به عنوان درس تخصصی در رشته مهندسی کامپیوتر در گرایش نرم افزار وهمچنین رشته فناوری اطلاعات، در کنکور ارشد می باشد که سوالات کاربردی و تحلیلی می باشد. در سال های اخیر رویکرد طرح سوالات بیشتر شکلی کاربردی به خود گرفته است و مفاهیم ارائه شده درسوالات در دنیای غیر آکادمیک نیز محسوس می باشند.
هدف از برگزاری دوره متفاوت نکته و تست پایگاه داده ها، ارائه نکات چکیده و کلیدی محتوای این درس به نحوی است که دانش پژوه محترم علاوه بر مرور مفاهیم اصلی کتب مرجع فارسی و انگلیسی، بالاترین راندمان در حل سوالات را با صرف کمترین زمان و هزینه داشته باشد.
به طور کلی می توان محتوای درس را به سر فصل های کلی زیر تقسیم نمود:
- مفاهیم پایه پایگاه داده ها
- مدل داده ای
- جبر و حساب رابطه ای
- زبان SQL
- مفاهیم نرمال سازی
با بررسی دقیق سوالاتی که تا کنون در این درس طرح شده است، در میابیم که درک درست از مفاهیم پایه کمک شایانی در حل سوالات این درس می نماید. همچنین تجربه مدرس این دوره در ارائه نکات کنکوری در کلیه فصل های این درس، در راستای کاهش زمان حل سوالات، ویژگی منحصر بفرد دوره نکته و تست پایگاه داده ها می باشد.
کلاس‌های آنلاین نصیر و کافه تدریس کلاس‌های آنلاین نصیر و کافه تدریس