کلاس آنلاین استعداد تحصیلی دکتری

زمان برگزاری: اعلام می شود هزینه کلاس: ۴۸۵ هزار تومان    ۳۶۳ هزار و ۷۵۰ تومان    ۲۵ درصد تخفیف تا ۱۰ مهر ۹۸

مدت: ۳۶ ساعت فیلم این کلاس ضبط می‌شود و به صورت لینک مشاهده آنلاین در همین صفحه قرار می‌گیرد. آی دی پشتیبانی تلگرام: https://t.me/cafetadris_team

توضیحات

استعداد تحصیلی شیرین است!

در این کلاس قرار هست باز تعریف خوبی در خصوص کلیه قسمت‌های درس استعداد تحصیلی ارائه شود تا فارغ از تعاریف غلطی که از این درس و بخش‌بندی‌های آن نزد داوطلبان کنکور دکتری مرسوم است، داوطلبان بتوانند ترکیب مناسبی از بخش‌بندی‌های این درس را برای پاسخ‌گویی انتخاب نمایند.

بعضی از فصول که داوطلبان آنها را بغرنج می‌پندارند (نظیر بخش‌های تحلیلی و کمی) در باطن کاملاً شیرین و قابل یادگیری هستند! برخی از فصول که در ظاهر ساده جلوه می‌کنند (درک مطلب و استدلال منطقی) دارای نکات ظریف و ریزه‌کاری‌های متعددی هستند که باید در یک دوره آموزشی معتبر، مورد توجه قرار گیرند. از این رو تصوراتی که در خصوص درس استعداد تحصیلی به داوطلبان در خلال سال‌های گذشته القا شده است، به هیچ عنوان مبتنی بر واقعیت نیست!

نظر به اینکه هیچ یک از کتب موجود نتوانسته‌اند حق مطلب را در خصوص بخش‌های مختلف درس استعداد تحصیلی ادا نمایند، مجموعه نکاتی که پیرامون این درس در کلاس آنلاین ارائه می‌گردد و تست‌هایی که در خلال جلسات کلاس مورد بررسی قرار خواهند گرفت، زمینه را برای کسب درصد رضایتبخشی در این درس فراهم می‌آورد.