مجموعه وبینارهای رایگان موفقیت در کنکور ارشد MBA سال ۱۴۰۴

مدت: ۲ ساعت
زمان برگزاری: اطلاع رسانی خواهد شد.
  • از طریق PC، لپ‌تاپ، موبایل و تبلت می‌توانید در کلاس زنده شرکت کنید.
  • ویدیوی این وبینار، بعد از ثبت‌نام قابل دانلود می‌باشد.
ثبت‌نام
  • هزینه‌ی ثبت نام
    رایگان
ثبت‌نام در کافه‌تدریس
عضویت در کافه تدریس به معنای پذیرفتن قوانین سایت می‌باشد
  • توضیحات

رشته MBA میان‌رشته‌ای است و افراد از رشته‌های مختلف به MBA که یکی از پرطرفدارترین رشته‌ها است، تغییر رشته می‌دهند. تغییر رشته‌ همواره با چالش‌هایی همراه است که می‌توانید با شناخت آن‌ها اثراتشان را کاهش دهید. این رشته با داشتن تنها سه درس ریاضی عمومی ۱و۲، استعداد و آمادگی تحصیلی (جیمت)‌ و زبان تخصصی را دارد و برخلاف بسیاری از رشته‌ها که شما باید تعداد بسیار زیادی از دروس متنوع را مطالعه کنید با تنها سه درس به شما کمک می‌کند تا به هدف‌ خود دست یابید. 

وبینارهای موفقیت در کنکور ارشد

هر مسیر جدیدی نیازمند راهنمایی برای حرکت در آن است. کنکور نیز از این مسئله مستثنی نیست. کنکور یکی از مراحل مهم زندگیه و شما برای این مرحله زمان زیادی را نیز در اختیار ندارید. یک راهنما می‌تواند کمک زیادی در این مسیر کند. همچنین 

- انتخاب منابع معتبر برای مطالعه و تمرین، 

- داشتن برنامه مطالعاتی منظم، 

- آزمون‌های آزمایشی 

- و آشنایی با مسیر 

از نکات مهم این مسیر است. در وبینارهای موفقیت در کنکور ارشد MBA ما تا انتهای مسیر به شما کمک خواهیم کرد تا با کمترین اشتباه مسیر را پیش ببرید.

مزایای استفاده از وبینارها برای موفقیت در کنکور ارشد MBA

استفاده از وبینارهای آموزشی برای آمادگی بهتر و اگاهانه‌تر در مسیر تحصیلی دارای مزایای بسیاری است:

1. دسترسی آسان: با حضور در وبینارهای آموزشی، شما می‌توانید به راحتی از هر کجا که هستید و با استفاده از اینترنت، به محتواهای آموزشی دسترسی پیدا کنید.

2. زمان بندی انعطاف پذیر: وبینارها به شما امکان می‌دهند زمان مطالعه‌تان را به بهترین شکل مدیریت کنید و آن را با برنامه‌های روزمره‌تان هماهنگ کنید.

3. تنوع منابع: اکثر وبینارهای آموزشی شامل محتوای چندرسانه‌ای مانند ویدئوها، اسلایدها، نمونه سوالات و تمرین‌ها هستند که به شما کمک می‌کنند مطالب را بهتر درک کنید.

4. تعامل بیشتر: بسیاری از وبینارها امکان ارتباط مستقیم با مدرس یا سایر شرکت کنندگان را فراهم می‌کنند که به شما اجازه می‌دهد سوالات خود را مطرح کنید و از تجربیات دیگران بهره‌مند شوید.

5. اطلاعات به‌روز: وبینارها معمولاً با توجه به جدیدترین تحولات و تغییرات در موضوعات مورد بحث بروزرسانی می‌شوند که به شما کمک می‌کند از آخرین دانش و اطلاعات باخبر شوید.

6. انگیزه بیشتر: حضور در وبینارها و شرکت در فعالیت‌های آموزشی می‌تواند انگیزه شما را برای یادگیری بیشتر و پیشرفت در مسیر تحصیلی افزایش دهد.

به طور کلی، وبینارهای آموزشی ابزاری قدرتمند برای بهبود مهارت‌ها و دانش در موضوعات مختلف هستند و می‌توانند به شما در قدم‌گذاری موثر‌تر و هدفمند‌تر در مسیر تحصیلی کمک کنند.

وبینار تغییررشته به MBA در کنکور ارشد (1)

در وبینار تغییررشته به MBA در کنکور ارشد، به بررسی جزئیات رشته MBA می‌پردازیم. از تعریف دقیق این رشته گرفته تا شناخت مخاطبان مناسب برای آن، اینجا همه چیز را خواهید دانست. همچنین، ما به شما راهنمایی می‌کنیم که چطور می‌توانید با گذراندن مسیرهای مختلف و با توجه به رشته‌های پیشینه‌ی خود، به این رشته محبوب و چالش برانگیز وارد شوید. در این وبینار، به تجربیات دانشجویان موفق و اساتید برجسته نیز پرداخته می‌شود تا شما را در مسیر مطالعاتی‌تان همراهی کنند. همچنین، استراتژی‌ها و روش‌های برنامه‌ریزی مطالعاتی‌ای را که برای دستیابی به موفقیت لازم است، به اشتراک خواهیم گذاشت.
در این وبینار استاد رضا شکرزاد، مدرس ریاضی و مشاور کنکور ارشد MBA، این رشته را به شما معرفی می‌کند. در این وبینار به بررسی این مسئله می‌پردازیم که این رشته مناسب چه کسانی است. سپس دروس آن را با هم بررسی کرده و نحوه مطالعه هر درس را متوجه خواهیم شد. 

سرفصل‌ها:

 رشته MBA یا مدیریت کسب و کار چیست؟ 

- رشته MBA مناسب چه کسانی است؟ 

- از چه رشته‌هایی میشود به رشته MBA تغییر رشته داد؟ 

- درس‌های کنکور ارشد رشته MBA کدام اند؟ 

- شرایط رقابتی پشت کنکور ارشد رشته MBA 

- برنامه‌ریزی ابتدایی برای شروع به مطالعه 

وبینار تغییررشته به MBA در کنکور ارشد (2)

اشنایی کامل با مسیر کنکور ارشد از اهمیت بالایی برخوردار است. درک عمیق از موضوعات مورد آزمون، ساختار آزمون، و منابع مورد نیاز برای آمادگی، می‌تواند به شما در دستیابی به موفقیت بسیار کمک کند. همچنین، فهمیدن نوع سوالات، الگوهای معمول پرسش‌ها، و استراتژی‌های موثر برای پاسخ به آنها، از جمله عوامل کلیدی در رسیدن به نتایج مطلوب می‌باشند. به علاوه، اطلاعات درست و کامل درباره شرایط و معیارهای ورود به دانشگاه‌ها و رشته‌های مختلف، به شما کمک می‌کند تا بهترین تصمیم را برای انتخاب رشته و دانشگاه مناسب خود بگیرید. در کل، اشنایی با مسیر کنکور ارشد از اهمیت بالایی برخوردار است و می‌تواند تاثیر مثبت و قابل توجهی در موفقیت شما داشته باشد.

در وبینار بعدی ما، به برنامه‌ریزی موثر برای رسیدن به رتبه مورد نظرتان در امتحانات، تأمین منابع آموزشی موثر و مناسب برای هر درس، برنامه‌ریزی بلند مدت و کوتاه مدت برای بهبود عملکرد و کسب موفقیت، استراتژی‌های رقابتی برای برتری در آزمون، و نکات مهمی مانند استفاده از آزمون‌های گذشته و مشاوره‌ی تحصیلی متمرکز می‌شویم. همچنین، به اهمیت لایف استایل سالم و باورهای اصلی برای موفقیت در امتحانات می‌پردازیم تا شما با اطمینان و قدرت، به مرحله بعدی زندگی‌تان بروید.

سرفصل‌ها:

- چگونه برای کنکور هدفگذاری کنیم؟

- منابع مناسب آموزشی برای رشته مدیریت کسب و کار چه هستند؟

- برنامه ریزی درست برای کنکور ارشد MBA

- استراتژی رقابتی برای موفقیت در کنکور

- لایف استایل مناسب برای موفقیت در کنکور

- باورهای درست برای شروع مطالعه

 

اساتید دپارتمان MBA
اساتید دپارتمان MBA کافه تدریس