ویدیو درس ساختمان داده

زمان برگزاری: این کلاس برگزار شده است هزینه کلاس: ۲۱۰ هزار تومان

مدت: ۶۴ ساعت بعد از ثبت نام، ویدیو در همین صفحه قرار می‌گیرد و میتوانید مشاهده کنید. فیلم این کلاس قفل‌گذاری شده و روی یک سیستم و تحت سیستم عامل ویندوز به تعداد دفعات نامتناهی قابل پخش است. آی دی پشتیبانی تلگرام: https://t.me/cafetadris_team  

توضیحات

به جد می‌توان گفت درس ساختمان داده و طراحی الگوریتم مهمترین درس هر دو رشته کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات است. اینکه مهمترین درس نیز هست برای همگان واضح است، چون در آی تی ۱۲ تست ضریب ۴ و در مهندسی نیز اگر قرار باشد مانند سال قبل باشد ۱۰ تست باز هم ضریب ۴ خواهد داشت، و این تعداد تست تعیین کننده‌ی خیلی چیزها است. همین طور می‌توان گفت که این درس و چند درس دیگر مانند گسسته و ... از حجیم ترین درس‌های کنکور است. گستردگی این درس به حدی است که خود دانشجویان نمی‌توانند به تنهایی این درس را بخوانند و از پس آن بر بیایند.
در این درس، مطالب بسیاری از درس الگوریتم پوشش داده می‌شود. فصل‌های مرتبه اجرایی کد‌ها و نمادهای مجانبی، روابط بازگشتی، درهم سازی، مرتب‌‌سازی، جستجو و ... که در درس ساختمان داده‌ و درس الگوریتم مشترک است، در این درس گفته خواهد شد، بنابراین با خواندن این درس می‌توانید پیش زمینه‌ و دید خوبی برای خواندن در درس الگوریتم پیدا کنید و حتی شاید بتوانید به برخی از سوالات درس الگوریتم نیز پاسخ دهید.
در کنکور مهندسی کامپیوتر ۵ تست ساختمان داده بعنوان درس مشترک و ضریب ۴ و ۵ تست الگوریتم آن هم بعنوان درس مشترک و باز هم با ضریب چهار می‌آید و در کنکور فناوری اطلاعات نیز ۱۲ تست با ضریب ۴ می‌آید. تعداد تست‌ها و ضریب آنها خود گویای اهمیت فوق العاده این درس است.
مسلما تعداد ساعت این کلاس به معنای جامعیت و بیان کامل و عمقی مطالب است، قسمتی از این فیلم‌ها در آپارات گذاشته شده است که می‌توانید کیفیت فوق العاده و خارج از تصور کیفیت تدریس را در این فیلم‌ها ببینید، کیفیت درس‌ها چنان است که دیگر کیفیت بالاتر از این امکان پذیر نیست.
قیمت کلاس‌های آنلاین را نیز حدود یک سوم کلاس‌های حضوری قرار داده‌ایم تا دانشجویان عزیز سرتاسر ایران بتوانند از امکانات دانشجویان شهرهای بزرگ ولی با قیمتی بسیار عادلانه تر بهره‌ مند شوند.

سر فصل های این دوره به شرح زیر است:
۱ - مرتبه کدها و زمان اجرا
۲ - نمادهای مجانبی
۳ - روابط بازگشتی
۴ - درخت ریشه دار
۵ - درخت‌های ویژه
۶ - مرتب سازی
۷ - جستجو
۸ - درهم سازی
۹ - آرایه، صف و پشته