درباره‌ی استاد

استاد رامین رضوی از چهره‌های برجسته علمی – آموزشی که در زمینه برگزاری کلاس‌های کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات مشغول به فعالیت می‌باشد. ایشان سالیانی است با رتبه‌پروری‌های فراوان و مطالب آموزشی و انگیزشی که در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد، توانسته است آن‌ها را در مسیری درست هدایت کند که این موفقیت جز با آموزش‌ها و مشاوره‌های اصولی و آگاهانه، ممکن نبود.
رامین رضوی با سابقه تدریس حضوری در شهرهای تهران، مشهد و شیراز و با وجود درخواست های مکرر به دعوت به برگزاری دوره‌های آمادگی کنکور ارشد در شهرهای مختلف و در جهت رفع کمبود امکانات آموزشی، برای اولین بار در کشور اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی و مشاوره آنلاین نمود که ماحصل آن برقراری عدالت آموزشی طی سه سال اخیر برای بیش از ۶۰۰۰ دانش‌پژوه بوده است.
اثر این ژرف‌اندیشی و همکاری، پیشرفت و دستاوردی‌ست عظیم از موفقیت بزرگ دانشجویان شرکت کننده در این دوره‌ها. همزمان با تعالیم و خدمات مشاوره‌ای آنلاین در بستر آموزشی کافه تدریس و در راستای تکمیل دانشِ داوطلبان، وبگاه تخصصی ایشان با نام konkurcomputer.ir در خدمت دانشجویان بوده و منابع، تجربیات و هر آنچه نیاز متقضایان به ادامه تحصیل می‌باشد، پیش‌بینی و در این سایت گردآوری و ارائه شده است.

لینک خدمات آموزشی و مشاوره:
cafetadris.com/ceit

کانالی تخصصی کنکور ارشد و دکتری کامپیوتر و فناوری اطلاعات:
telegram.me/konkurcomputer

موضوعات تدریس

نظرات

از نظر محتوی و شیوه تدریس بسیار کلاس مفیدی بود و هیچ نقصی نداشت استاد رضوی عااالین ولی متاسفانه زمانش خیلی طولانی بود و دیگه آخرای کلاس به سختی می شد تمرکز کرد..۴/۵ ساعت واقعا خسته کنندست

۱۹ آبان ۱۳۹۶

همایش بسیار عالی و مفید بود، از تیم کافه تدریس، استاد رضوی و مهمان های عزیز که با صبر وبا جزئیات سوال ها را پاسخ می دادند سپاسگزارم.

۱۶ مهر ۱۳۹۶

شاید سال های زیادی است منتظر کلاسی بودم که هر انسان با علاقه خودش و شوقی که به هدفش داره بتونه تو کلاس شرکت کنه با این امکان جناب رضوی و همکاران فراهم کردند این مهم انجام شد خیلی خوب و مفید درود بر شما

۱۶ مهر ۱۳۹۶