ویدیو درس طراحی الگوریتم

زمان برگزاری: بعد از ثبت‌نام، ویدیو را از داشبورد کافه تدریس می‌توانید دانلود کنید هزینه کلاس: ۶۵۰ هزار تومان    ۵۲۰ هزار تومان    ۲۰٪ تخفیف تا ۱۵ مرداد

مدت: ۴۰ ساعت بعد از ثبت نام، ویدیو در همین صفحه قرار می‌گیرد و میتوانید مشاهده کنید.
فیلم این دوره قابل دانلود است و روی یک سیستم و تحت سیستم عامل ویندوز به تعداد دفعات نامتناهی قابل پخش است.
 

توضیحات

درس طراحی الگوریتم یکی از دروس سخت در کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات است. این درس سخت و گسترده است و گستردگی این درس به حدی است که خود دانشجویان نمی‌توانند به تنهایی این درس را بخوانند و از پس آن بر بیایند. اما خبر خوب اینکه درست است که این درس کمی مشکل است اما تست‌های آسانی از آن مطرح می‌شود و اگر دانشجویان این درس را بخوانند براحتی می‌توانند به سوالات این درس پاسخ دهند.
این درس از اهمیت ویژه‌ای در کنکور کامپیوتر و آی تی برخوردار است، زیرا در کنکور مهندسی کامپوتر ۵ تست الگوریتم بعنوان درس مشترک با ضریب ۴، یعنی بالاترین ضریب در کنکور مهندسی کامپیوتر و در کنکور فناوری اطلاعات نیز ۶ تست با ضریب ۴، یعنی بالاترین ضریب در کنکور فناوری اطلاعات از این درس می‌آید. تعداد تست‌ها و ضریب آنها خود گویای اهمیت فوق العاده این درس می‌باشد.
چون درس ساختمان داده پیش نیاز درس الگوریتم است و برای یادگیری خوب و کامل درس طراحی الگوریتم نیاز است تا دانش بسیاری از درس ساختمان داده داشته باشید، بنابراین ابتدا درس ساختمان داده مطالعه شود و پس از اتمام درس ساختمان داده، مطالعه درس الگوریتم شروع شود.
مسلما تعداد ساعت این کلاس به معنای جامعیت و بیان کامل و عمقی مطالب است. قسمتی از این فیلم‌ها در آپارات گذاشته شده است که می‌توانید کیفیت فوق العاده و خارج از تصور کیفیت تدریس را در این فیلم‌ها ببینید. کیفیت درس‌ها چنان است که دیگر کیفیت بالاتر از این امکان پذیر نیست.
قیمت ویدیوها را با توجه به ساعات برگزارشده، پایین نگه داشته‌ایم تا دانشجویان عزیز سرتاسر ایران بتوانند از امکانات دانشجویان شهرهای بزرگ بهره‌‌مند شوند.

سر فصل های این دوره به شرح زیر است:
۱ - تقسیم و غلبه
۲ - الگوریتم‌های حریصانه
۳ - آنالیز استهلاکی
۴ - برنامه‌ نویسی پویا
۵ - گراف