ویدیو نکته و تست پایگاه داده

زمان برگزاری: این کلاس برگزار شده است هزینه کلاس: ۱۲۰ هزار تومان

مدت: ۲۴ ساعت بعد از ثبت نام، ویدیو در همین صفحه قرار می‌گیرد و میتوانید مشاهده کنید. فیلم این کلاس قفل‌گذاری شده و روی یک سیستم و تحت سیستم عامل ویندوز به تعداد دفعات نامتناهی قابل پخش است.  

توضیحات

درس پایگاه داده ها به عنوان درس تخصصی در رشته مهندسی کامپیوتر در گرایش نرم افزار وهمچنین رشته فناوری اطلاعات، در کنکور ارشد می باشد که سوالات کاربردی و تحلیلی می باشد. در سال های اخیر رویکرد طرح سوالات بیشتر شکلی کاربردی به خود گرفته است و مفاهیم ارائه شده درسوالات در دنیای غیر آکادمیک نیز محسوس می باشند.
هدف از برگزاری دوره متفاوت نکته و تست پایگاه داده ها، ارائه نکات چکیده و کلیدی محتوای این درس به نحوی است که دانش پژوه محترم علاوه بر مرور مفاهیم اصلی کتب مرجع فارسی و انگلیسی، بالاترین راندمان در حل سوالات را با صرف کمترین زمان و هزینه داشته باشد.
به طور کلی می توان محتوای درس را به سر فصل های کلی زیر تقسیم نمود:
- مفاهیم پایه پایگاه داده ها
- مدل داده ای
- جبر و حساب رابطه ای
- زبان SQL
- مفاهیم نرمال سازی
با بررسی دقیق سوالاتی که تا کنون در این درس طرح شده است، در میابیم که درک درست از مفاهیم پایه کمک شایانی در حل سوالات این درس می نماید. همچنین تجربه مدرس این دوره در ارائه نکات کنکوری در کلیه فصل های این درس، در راستای کاهش زمان حل سوالات، ویژگی منحصر بفرد دوره نکته و تست پایگاه داده ها می باشد.