کلاس آنلاین زبان عمومی ویژه کنکور ارشد

زمان برگزاری: پنجشنبه‌ها ۱۵:۰۰ الی ۱۸:۰۰ (شروع از ۱۰ مرداد ۱۳۹۸) هزینه کلاس: ۴۰۰ هزار تومان

مدت: ۳۶ ساعت فیلم این کلاس ضبط می‌شود و قابل دانلود است. فیلم این کلاس صرفا روی یک سیستم و تحت سیستم عامل ویندوز به تعداد دفعات نامتناهی قابل پخش است. آی دی پشتیبانی تلگرام: https://t.me/cafetadris_team

توضیحات

تنها کلاس بلندمدت زبان عمومی ویژه کنکور ارشد

در این کلاس گرامر و واژگان آموزش داده میشود و تستهای مربوطه بر اساس کنکور سالهای اخیر و با جزوه جدید حل خواهد شد. متد این کلاس با هیچ یک از کلاسهایی که با نام مشابه برگزار می شوند، شباهتی نخواهد داشت و آموزش آن بر مبنای پاسخ در کمترین زمان ممکن به تست‌هاست. همچنین در این کلاس، واژگان به صورت اصولی و از طریق ریشه و پیشوند و پسوند آموزش داده شده و نهایتا تکنیک‌های پاسخ به سوالات درک مطلب در کلاس به بحث گذاشته شده و به صورت ویدئو در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

این دوره از کلاسها، با جزوه‌ جدید و مختص کنکور ارشد و دکتری ۱۳۹۹ برگزار می‌شود.

مدرس این دوره، استاد جهانشاهی، مدرس برتر زبان عمومی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری و مولف پرفروشترین کتاب زبان آزمونهای داخلی ایران، زبان عمومی زیر ذره‌بین، است.

مخاطبین این دوره
* داوطلبین کنکور کارشناسی ارشد کلیه رشته‌ها
* شاغلین، شهرستانی‌ها و افرادی که به کلاسهای حضوری تهران دسترسی ندارند.
* افرادی که زبان را در حد دبیرستان مسلط هستند اما هیچوقت دنبال زبان سطح بالاتر نرفته‌اند.

* پیش نیاز این کلاس، دانش دبیرستان است. حتما پیش از شروع کلاس جزوات دبیرستان را که در داشبورد شما قرار گرفته است، مطالعه فرمایید.

تذکر: ظرفیت دوره محدود بوده و در صورت تکمیل ظرفیت اولویت با افرادی ست که زودتر ثبت نام نمایند. این کلاس با این تعداد ساعت، فقط و فقط یکبار در سال برگزار میشود و هرگز تکرار نمی شود.