پکیج کلاس آنلاین درس و نکته‌و‌تست گرامر زبان، درک مطلب و واژه زبان تخصصی MBA - ویژه کنکور ۱۴۰۲

زمان برگزاری: در توضیحات دوره مشاهده بفرمایید هزینه کلاس: ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان    ۱ میلیون و ۱۰۵ هزار تومان    ۳۵٪ تخفیف تا ۱۵ تیر

مدت: ۶۲ ساعت
فیلم این کلاس ضبط می‌شود و قابل دانلود است. فیلم این کلاس صرفا روی یک سیستم و تحت سیستم عامل ویندوز به تعداد دفعات نامتناهی قابل پخش است.

توضیحات

این پکیج شامل سه کلاس زیر می‌باشد:
آنلاین درس گرامر زبان مدیریت کسب و کار MBA - (طول دوره: ۲۴ ساعت)
کلاس آنلاین درس درک مطلب و واژه زبان مدیریت کسب و کار MBA - (طول دوره: ۲۴ ساعت)
کلاس آنلاین نکته و تست و جمع‌بندی زبان مدیریت کسب و کار MBA - (طول دوره: ۱۴ ساعت)

کلاس گرامر زبان تخصصی:

در این دوره استاد فرید، با شیوه‌ای کاملاً انحصاری، حرفه‌ای و نوآورانه، به‌کمک انیمیشن و تصاویر، تمامی مباحث گرامر زبان انگلیسی را به داوطلبان آموزش می‌دهد؛ همچنین به‌صورت گام‌به‌گام فرایند پاسخ‌گویی به سؤالات گرامر نیز مشخص می‌شود. نکات پرتکرار، مانند وارونگی، هم‌آیندهای گرامری، ساختارهای موازی، دومقایسه‌ای، زباله‌ها، شش نوع کاما، چهار نوع that و غیره، در این دوره ارائه می‌شود.

کلاس درک مطلب و واژه‌ی زبان تخصصی:

در این دوره استاد فرید متون تخصصی رشته‌ی مدیریت یا متون دارای زمینه‌ی مدیریتی را بررسی می‌کند و با تحلیل انواع سؤال درک مطلب، داوطلبان را برای موفقیت در آزمون آماده می‌کند.همچنين در این کلاس لغات مهم برای کنکور بررسی میشود و روش های حل تست های مربوط به واژه مورد بررسی قرار میگیرد.

کلاس نکته و تست و جمع بندی زبان تخصصی:

در این کلاس تمام مطالب آموخته شده در طول سال برای داوطلبان جمع بندی میشود و همچنین بخش زبان آزمون های مدیریت کسب و کار سال های ۹۵ تا ۱۴۰۱ (هفت سال اخیر) در قالب نکته و تست و جمع بندی بررسی می‌شود.

ویژگی‌های منحصربه‌فرد کلاس‌ها:
ــ آموزش ازطریق مولتی‌مدیا و روش‌های نوآورانه
ــ ‌پنج آزمون شبیه‌سازی‌شده با پاسخ کاملاً تشریحی
ــ پشتیبانی علمی تا روز آزمون