کلاس آنلاین تنظیم شرایط محیطی و تاسیسات ویژه معماری

زمان برگزاری: سه شنبه‌ها ۰۹:۰۰ الی ۱۳:۰۰ (شروع از ۰۲ بهمن ۱۳۹۷) هزینه کلاس: ۳۰۰ هزار تومان

مدت: ۳۵ ساعت فقط از طریق سیستم عامل ویندوز (روی لپ تاپ یا کامپیوتر شخصی) می‌توانید در این کلاس شرکت کنید. فیلم این کلاس ضبط می‌شود و به صورت لینک بازپخش (آنلاین) و تحت سیستم عامل ویندوز قابل مشاهده است. آی دی پشتیبانی تلگرام: https://t.me/cafetadris_team

توضیحات

تنظیم شرایط محیطی، تأسیسات مکانیکی، تأسیسات الکتریکی مجموعه دروسی هستند که در آزمون کارشناسی ارشد معماری در مجموعه‌ی دروس فنی ساختمان مورد پرسش قرار می‌گیرند. اهمیت این دروس به علت ضریب بالای مجموعه دروس فن برای اکثر گرایش‌های کنکور کارشناسی ارشد معماری و حجم بالای مباحث آنهاست. باید توجه داشت که سهمی که این دروس در کنکور معماری دارند قابل پیش‌بینی نیست و در بعضی از سال‌ها تا ۷ سوال را به خود اختصاص داده است. علاوه بر آن درس تنظیم شرایط محیطی به علت سهمی که در پرسش‌های درک عمومی معماری نیز دارد اهمیتی دوچندان می‌یابد.
از سوی دیگر این دروس اصلی‌ترین درس‌هایی هستند که داوطلبان برای ورود به گرایش معماری و انرژی، از مجموعه‌ی هنرهای ساخت، باید بیاموزند. علاوه بر آنکه این دروس نقش اصلی را در این کنکور بازی می‌کنند، اصلی‌ترین بخش دانش دانشجویان این رشته را به خود اختصاص می‌دهند.
در طی فرآیند مفهومی و تحلیلی شدن کنکور ارشد معماری و هنرهای ساخت این درس‌ها مستثنی نبوده‌اند و داشتن بینش و دانشی عمیق در این دروس لازمه‌ی پاسخ دادن به سوال‌های این درس‌هاست. در همین راستا ما سعی می‌کنیم که همه‌ی مطالب منابع این سه درس را تحلیلی و همراه با طرح پرسش و بحث به داوطلبان بیاموزیم. در این میان سعی می‌کنیم قدم را فراتر گذاشته دانش شما را از طریق فیلم‌های آموزشی و محتوای مقالات این حوزه بالا ببریم. آنچه در اینجا به شما تدریس خواهد شد چکیده‌ای جامع از تمام منابع این دروس است که هر سال همراه با گسترش دانش این حوزه به روز می‌شود.

** بعد از ثبت نام، لطفا برای دریافت رایگان جزوه با شماره 02188202033 یا 02188202034 تماس بگیرید.