کلاس آنلاین درس معماری کامپیوتر - ویژه کنکور ۹۹

زمان برگزاری: پنجشنبه‌ها ۱۴:۰۰ الی ۱۸:۰۰ (شروع از ۳۱ مرداد ۱۳۹۸) هزینه کلاس: ۳۴۰ هزار تومان    ۲۲۱ هزار تومان    تخفیف آخرهفته شگفت انگیز

مدت: ۶۰ ساعت فیلم این کلاس ضبط می‌شود و قابل دانلود است. این فیلم صرفا روی یک سیستم و تحت سیستم عامل ویندوز به تعداد دفعات نامتناهی قابل پخش است. آی دی پشتیبانی تلگرام: https://t.me/cafetadris_team

توضیحات

معماری کامپیوتر یکی از نمره بیارترین دروس در آزمون کارشناسی ارشد و دکتری است. به جرات می توان گفت که با مطالعه صحیح این درس می توان به حداقل ۸۰ درصد تست‌های این درس پاسخ داد. با توجه به اینکه سوالات این درس دارای ضریب ۴ هستند، بنابراین به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود این درس را برای کنکور ارشد کنار بگذارید.
به نظر می‌آید این درس در صدر دروسی قرار می‌گیرد که دانشجویان برای موفقیت باید آن را بخوانند. کسانی که این درس را به خوبی در دانشگاه نخوانده‌اند و بلد نشده‌اند به هیچ عنوان نگران نباشند، با این کلاس از صفر به صد خواهید رسید و پس از پایان دوره بسیار به این درس علاقه مند خواهید شد.
مسلما تعداد ساعت این کلاس به معنای جامعیت و بیان کامل و عمقی مطالب است. قسمتی از این فیلم‌ها در آپارات گذاشته شده است که می‌توانید کیفیت فوق العاده و خارج از تصور کیفیت تدریس را در این فیلم‌ها ببینید، کیفیت درس‌ها چنان است که دیگر کیفیت بالاتر از این امکان پذیر نیست.
قیمت کلاس‌های آنلاین را نیز حدود یک سوم کلاس‌های حضوری قرار داده‌ایم تا دانشجویان عزیز سرتاسر ایران بتوانند از امکانات دانشجویان شهرهای بزرگ ولی با قیمتی بسیار عادلانه تر بهره‌ مند شوند.

سر فصل های این دوره به شرح زیر است:
۱ - محاسبات
۲ - ممیز شناور
۳ - ارزیابی کارایی
۴ - زبان انتقال ثبات
۵ - طراحی باس
۶ - طراحی کامپیوتر پایه و CPU
۷ - خط لوله و پردازش موازی
۸ - حافظه
۹ - ریز برنامه‌ریزی
۱۰ - ورودی خروجی