جلسه اول کلاس آنلاین ایستایی و سیستم های ساختمانی کد ۱

زمان برگزاری: جمعه ۰۴ آبان ۱۳۹۷‌ ساعت ۱۷:۰۰ هزینه کلاس: رایگان

مدت: ۲ ساعت فقط از طریق سیستم عامل ویندوز (روی لپ تاپ یا کامپیوتر شخصی) می‌توانید در این کلاس شرکت کنید. فیلم این کلاس ضبط می‌شود و به صورت لینک بازپخش (آنلاین) و تحت سیستم عامل ویندوز قابل مشاهده است. آی دی پشتیبانی تلگرام: https://t.me/cafetadris_team

توضیحات

" فن ساختمان " دومین درس دفترچه آزمون کارشناسی ارشد معماریست. این درس برای گرایش پرطرفدار معماری، دارای ضریب ۳ بوده و ۳۰ سوال دارد. با توجه به تعداد سوالات زیاد و ضریب بالا، بیشترین اهمیت را در میان سایر دروس کنکور معماری داراست. ۳۰ رپرسش مطرح شده از فن ساختمان در کنکور ارشد معماری از ۷ مبحث زیر خواهد بود:
سیستم های ساختمانی
ایستایی
طراحی فنی و اجزا ساختمان ( عناصر و جزییات )
مقاومت مصالح
شناخت مواد و مصالح
تنظیم شرایط محیطی
تاسیسات مکانیکی و الکتریکی

بیشترین تعداد تست مطرح شده از مباحث سیستم های ساختمانی و ایستایی می باشد که ۶۵% سوالات فن ساختمان را به خود اختصاص می دهد. به بیان دیگر در سالیان اخیر به طور میانگین از ۳۰ تست درس فن ساختمان، ۲۰ تست از مباحث سیستم های ساختمانی و ایستایی مطرح گشته است.
در کلاسی که پیش رو داریم، به تدریس مباحث دروس سیستم‌های ساختمانی و ایستایی می پردازیم که سر فصل مطالب آن تمامی آنچه را که شما برای پاسخ به پرسش های کنکور نیاز دارید، پوشش می دهد. جزوه تدارک دیده شده برای شما کامل ترین مجموعه از منابع اصلی متعدد کنکور ارشد معماریست و امسال بیش از ۱۲۰۰ تست طبقه بندی شده از آزمون های ارشد و دکتری معماری و هنرهای ساخت از سال ۸۱ تا ۹۷ در جزوه کلاس قرار داده شده است که به طور کامل در کلاس بررسی خواهند شد. همچنین با ارائه فیلم‌های مرتبط و آزمایش های علمی در روند کلاسمان به جذابیت‌های کلاس درس خواهیم افزود.