ویدیو کلاس آنلاین Cisco Certified Network Associate - CCNA

زمان برگزاری: این کلاس برگزار شده است هزینه کلاس: ۲۵۰ هزار تومان

مدت: ۶۰ ساعت بعد از ثبت نام، ویدیو در همین صفحه قرار می‌گیرد و میتوانید مشاهده کنید. فیلم این کلاس قفل‌گذاری شده و روی یک سیستم و تحت سیستم عامل ویندوز به تعداد دفعات نامتناهی قابل پخش است.  

توضیحات

با توجه به پیشرفت ارتباطات و نیاز هر چه بیشتر به ارتباط سیستم های کامپیوتری تحت بستر شبکه، نیاز به دانستن و فهم عمیقی از چگونگی کارکرد شبکه های کامپیوتری به خصوص در شبکه های مبتنی بر سیسکو که در نگاه اول دشوار به نظر می‌رسند احساس می‌شود.
بر همین اساس است که ما در این دوره بر این شدیم زمینه‌ای برای ورود به دنیای شبکه‌های سیسکو را برای مخاطبان این دوره که دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی علاقه مند به شبکه، مدیران و تکنسین‌های شبکه و یا علاقه مندان به ارتقای شغلی در زمینه مذکور هستند را طوری فراهم کنیم که بیشترین کارایی را داشته باشد.
امید است پس از گذراندن این دوره، مخاطبین بتوانند دانش و مهارت لازم برای نصب، راه اندازی و رفع عیب یک شبکه کوچک تا متوسط را که شامل اتصال به یک WAN و LAN و پیاده سازی امنیت شبکه هم باشد، بر عهده گیرند.
تمامی سرفصل‌های این دوره مطابق با اخرین بروزرسانی کتاب CCNA R&S شرکت سیسکو از انتشارات Cisco Press می‌باشد، که علاوه بر این در خلل سرفصل ها تجربیات و نکات کاربردی دنیای کار و شرکت در آزمون‌های بین المللی سیسکو ذکر می‌گردد و در تمامی مباحث سعی شده است با پیاده سازی مفاهیم به فهم هر چه بیشتر دانشجو کمک گردد.

هدف از برگزاری دوره:
هدف از برگزاری دوره را میتوان در آمادگی مخاطبان برای ورود به بازار کار نامید، طوری که علاوه بر انتقال دانش فنی، درک درستی از مفاهیم مرتبط به تکنولوژی شبکه‌های کامپیوتری داشته باشند و بتوانند ادامه مطالب را به صورت کارا دنبال کنند.

ضرورت ارائه دوره:
این دوره را میتوان یکی از پایه ای ترین دوره‌های شبکه نام برد که با انتقال درست دوره به دانشجو مقدمات ورود به بازار کار را فراهم می‌کند و از طرفی یکی از ملزومات ادامه تحصیل در همه حوزه‌های تخصصی شبکه‌های کامپیوتری از قبیلRouting and Switching ، Service Provider ،Voice ،Video ،DataCenter ،Security و یا شبکه‌های نسل جدید نام برد.

‌نحوه پذيرش داوطلبان:
مخاطبین دوره را می توان
* مدیران شبکه
* مهندسین شبکه
* تکنسین‌های شبکه
* علاقه مندان به تجهیزات سیسکو
* علاقه مندان به مباحث تخصصی شبکه‌های کامپیوتری
نام برد که دانش ابتدایی از شبکه‌های کامپیوتری دارند و به دنبال ارتقا آن هستند و ورود هر داوطلبی با داشتن این دانش ابتدایی آزاد است.

سر فصل های این دوره به شرح زیر است:
۱ - Network Fundamentals
۲ - LAN Switching Technologies
۳ - Routing Technologies
۴ - WAN Technologies
۵ - Infrastructure Services
۶ - Infrastructure Security
۷ - Infrastructure Management

نمونه ویدیو کلاس