دوره آنلاين GMAT ارشد

زمان برگزاری: سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶‌

در این دوره، آزمون GMAT کارشناسی ارشد و بخش‌های مختلف آن تدریس خواهد شد. هر پنج بخش این آزمون (حل مسأله، استدلال منطقی، کفایت داده‌ها، درک مطلب و تصحیح جمله) مورد بررسی قرار گرفته، تکنیک‌ها و نکات مربوطه تشریح شده و با استفاده از حل تست‌های نمونه، مطالب برای دانشجویان عزیز تثبیت میشود. در این دوره، علاوه بر طرح درسنامه کامل آزمون GMAT کارشناسی ارشد، برنامه تمرینی برای هر هفته تا روز کنکور به شما ارائه خواهد شد. همچنین مشاوره‌های لازم درخصوص چگونگی انجام تمرینات و شیوه تست زنی مطلوب از سوی استاد به شرکت کنندگان در این دوره ارائه می‌شود.

زمان‌های برگزاری: سه شنبه ها ساعت ۱۶:۳۰ تا ۲۰:۳۰ (شروع از ۲۶ دی) هزینه کلاس: ۴۹۰ هزار تومان توضیحات بیشتر و ثبت نام

جلسه اول دوره آنلاين GMAT ارشد

زمان برگزاری: سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶‌

در این دوره، آزمون GMAT کارشناسی ارشد و بخش‌های مختلف آن تدریس خواهد شد. هر پنج بخش این آزمون (حل مسأله، استدلال منطقی، کفایت داده‌ها، درک مطلب و تصحیح جمله) مورد بررسی قرار گرفته، تکنیک‌ها و نکات مربوطه تشریح شده و با استفاده از حل تست‌های نمونه، مطالب برای دانشجویان عزیز تثبیت میشود. در این دوره، علاوه بر طرح درسنامه کامل آزمون GMAT کارشناسی ارشد، برنامه تمرینی برای هر هفته تا روز کنکور به شما ارائه خواهد شد. همچنین مشاوره‌های لازم درخصوص چگونگی انجام تمرینات و شیوه تست زنی مطلوب از سوی استاد به شرکت کنندگان در این دوره ارائه می‌شود.

زمان‌های برگزاری: سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶‌ ساعت ۱۶:۳۰ تا ۲۰:۳۰ هزینه کلاس: رایگان توضیحات بیشتر و ثبت نام

کلاس آنلاین لغت ۵۰۴ واژه (ویژه آمادگی ارشد، دکتری، MSRT,MHLE,EPT,TOLIMO)

زمان برگزاری: شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶‌

یادگیری کتاب ۵۰۴ واژه در ۵ جلسه

این کلاس توسط دکتر محسن ترقی مبتکر روش T_coding, روش نوین آموزش لغت که برای اولین بار توسط خود ایشان در دانشگاههای تگزاس، هاروارد، بارسلون، برزیل، دانشگاه تهران، علامه طباطبایی، الزهرا و... ارائه شد، تدریس می گردد.
کتاب لغت 504 واژه پایه ای ترین کتاب لغت برای شرکت در همه ی آزمون های داخلی و خارجی است.
از ویژگی های خاص این روش میتوان به موارد مهمی همچون:یادگیری بیشترین تعداد کلمه در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین ماندگاری بالا اشاره کرد.
از کاربردهای این کتاب نیز میتوان به این مورد بسنده کرد که پایه‌ای ترین و ضروری ترین کتاب معرفی شده توسط اساتید طراح آزمون است و کاربرد آن برای موفقیت در آزمون‌های کارشناسی ارشد، دکتری، تافل، آیلتس، EPT,MSRT,MHLE,TOLIMO قطعی است.

مدت دوره : ۵ جلسه ۲ ساعته

زمان برگزاری: ۱۰، ۱۲، ۱۳، ۱۹ و ۲۰ بهمن ۹۶

ساعت ۹ الی ۱۱ شب

زمان‌های برگزاری: ۱۰، ۱۲، ۱۳، ۱۹ و ۲۰ بهمن (ساعت ۲۱ تا ۲۳) هزینه کلاس: ۷۵ هزار تومان توضیحات بیشتر و ثبت نام

دوره آنلاین مکالمه زبان انگلیسی بدون کتاب - ۴۵ ساعت

زمان برگزاری: یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶‌

این دوره که با نام دوره‌ی pre-unilevel برگزار می‌شود، دوره‌ای است که مخاطبانش می‌توانند افرادی باشند که میخواهند آیلتس امتحان دهند، تافل امتحان دهند یا مکالمه خود را قوی کنند.
در این دوره مکالمه‌های روزمره کار می‌شود و ساختار جمله سازی ها به ترتیب یادگیری زمان‌ها و بعد تنس‌ها و گرامرهای مبتدی تا پیشرفته اما نه فقط به صورت نوشتن فرمول بلکه در قالب جمله و تکرار جملات انگلیسی و فارسی و بلعکس و یاد گیری درست تلفظ ها، یادگیری لغات و جمله سازی و مکالمه صحیح می‌باشد. همچنین ساختارهایی گفته می‌شود که دقیقا کسانی هم که آزمون‌های بین المللی دارند می‌توانند در نوشتن رایتینگ و اسپیکینگ استفاده کنند.
کسانی که میخواهند در این دوره شرکت کنند باید حداقل سطح elementary را داشته باشند.

زمان‌های برگزاری: یکشنبه‌ها ساعت ۲۱ تا ۲۳:۴۵ - شروع از نیمه دوم دی ماه هزینه کلاس: ۲۶۰ هزار تومان توضیحات بیشتر و ثبت نام

بزرگترین همایش آنلاین کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی با حضور دکتر حقیقت و استاد رضوی

زمان برگزاری: شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶‌ ‌ ساعت ۲۰:۰۰

در این همایش، هر آنچه داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی برای موفقیت نیاز دارند گفته خواهد شد و به سوالات شما عزیزان پاسخ داده می شود. به امید دیدار شما در بزرگترین همایش کنکور ارشد و دکتری کامپیوتر و IT

هزینه کلاس: رایگان توضیحات بیشتر و ثبت نام

کلاس آنلاین مهندسی شبکه برای ورود به بازار کار - ۲۰ ساعت

زمان برگزاری: سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶‌

افرادی که در ابتدای راه کسب دانش در حوزه های تخصصی فناوری اطلاعات هستند، با وجود تعداد زیاد مدارک و دوره ها، در انتخاب دوره های مناسب برای اینده شغلی خود همواره دچار مشکل هستند و این سردرگمی ما را بر این داشت، تا با ارائه دوره ای متفاوت که همگام نیازصنعت است ، گامی بسوی جذب دانشجویان برای بازار کار برداریم.

این دوره که برای رسیدن به موقعیت شغلی مهندس شبکه تعبیه شده است شامل موارد کاربردی متناسب با بازار کار است و توالی گذراندن نیازمندی ها برای نیل به این هدف مد نظر قرار گرفته و علاوه بر آن، از نقاط اشتراک این نیازمندی ها نیز جهت کنار هم چیده شدن مفاهیم نیزاستفاده شده است.

از ویژگی مهم دوره این است که مطالبی که تکراری بوده و هم پوشانی دارند یکبار به طور کامل ارائه گردیده و از اتلاف وقت بر روی موارد تکراری و یا بیان نیمه کاره مطالب تا تکمیل آن در دوره بعدی جلوگیری می گردد

با توجه به اینکه مدرس امکان برنامه ریزی برای کل ساعات را دارا می باشد، امکان انجام سناریوهای عملی و کامل با دانش مناسب در دوره وجود خواهد داشت .
حداکثر دانش در حداقل زمان به متقاضی منتقل شده و با توجه به پیوسته بودن دوره ها ، دانش پژوهان دانش یک متخصص کامل را کسب نموده و انگیزه لازم را برای کار و آزمون به دست می آورند .

از مخاطبین دوره میتوان افراد زیر را نام برد :
مدیران شبکه
مهندسین شبکه
مسئولین پشتیبانی شبکه
تکنسین های شبکه
مشاورین و مدیران سیستم های شبکه
کلیه علاقه مندان به مباحث شبکه

سرفصل های دوره مبتنی بر دوره های Network+ از شرکت Comptia و CCNA R&S از شرکت CISCO است و کاملا با سرفصل های جدید ترین دوره ها منطبق می‌باشد.

زمان‌های برگزاری: سه‌شنبه ها ساعت ۲۰ تا ۲۳ ( شروع از هفته آخر دی ماه) هزینه کلاس: ۲۵۰ هزار تومان توضیحات بیشتر و ثبت نام

همایش آنلاین موفقیت در کنکور صنایع ۹۷ و پرسش و پاسخ با دکتر ایوزیان

زمان برگزاری: دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶‌ ‌ ساعت ۲۱:۰۰

آنچه در این همایش بررسی می‌شود:
۱. معرفی گرایشات کنکور ارشد و تحلیل آن‌ها
۲. معرفی منابع اصلی کنکور
۳. بررسی آزمون‌های آزمایشی
۴. نحوه صحیح مطالعه و برنامه ریزی
۵. درصدهای موردنیاز برای قبولی در دانشگاه‌های برتر کشور
۶. احتمال قبولی و ظرفیت
۷. فرصت های ایجاد شده بعد از ارشد

هزینه کلاس: رایگان توضیحات بیشتر

بالای صفحه کافه تدریس