همایش آنلاین آینده شغلی رشته کامپیوتر و IT، نحوه اپلای و معرفی فیلدها

زمان برگزاری: سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷‌

در این همایش استاد رضوی به همراه مهمان ویژه این همایش دکتر حمیدرضا فراگردی از دوره ارشد و آینده شغلی رشته کامپیوتر و IT و به ویژه در مورد اپلای در این رشته صحبت می کنند. حمیدرضا فراگردی کارشناسی ارشد خود را در دانشگاه تهران گذراند و سپس به سوئد رفته و دکترای خود را در رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه MDH می گذراند.بعد از دکترا، در دانشگاه Innsbruck اتریش پست داک را می گذراند و سابقه تدریس در دانشگاه KTH سوئد را نیز دارد.

زمان‌های برگزاری: سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷‌ ساعت ۲۱:۰۰ هزینه کلاس: رایگان توضیحات بیشتر و ثبت نام

همایش آنلاین ارشد علوم پزشکی

زمان برگزاری: چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷‌

بزرگترین همایش آنلاین ارشد علوم پزشکی توسط اساتید پوریا خانی (دانش آموخته ژنتیک پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی ایران) و فرزاد نصری (دانش آموخته ایمنی شناسی پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی ایران)

* ویژه کلیه متقاضیان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
ژنتیک پزشکی، هماتولوژی و بانک خون، ایمنی شناسی پزشکی، بیوشیمی پزشکی، بیوتکنولوژی پزشکی، میکروب شناسی پزشکی، کلیه گروه های پرستاری و ...

زمان‌های برگزاری: چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷‌ ساعت ۲۱:۰۰ هزینه کلاس: رایگان توضیحات بیشتر و ثبت نام

دوره آنلاين GMAT ارشد ویژه کنکور ۹۸

زمان برگزاری: سه شنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۷‌

در این دوره، آزمون GMAT کارشناسی ارشد و بخش‌های مختلف آن تدریس خواهد شد. هر پنج بخش این آزمون (حل مسأله، استدلال منطقی، کفایت داده‌ها، درک مطلب و تصحیح جمله) مورد بررسی قرار گرفته، تکنیک‌ها و نکات مربوطه تشریح شده و با استفاده از حل تست‌های نمونه، مطالب برای دانشجویان عزیز تثبیت میشود. در این دوره، علاوه بر طرح درسنامه کامل آزمون GMAT کارشناسی ارشد، برنامه تمرینی برای هر هفته تا روز کنکور به شما ارائه خواهد شد. همچنین مشاوره‌های لازم درخصوص چگونگی انجام تمرینات و شیوه تست زنی مطلوب از سوی استاد به شرکت کنندگان در این دوره ارائه می‌شود.

زمان‌های برگزاری: سه شنبه‌ها ۱۶:۳۰ الی ۲۰:۳۰ (شروع از ۰۹ مرداد ۱۳۹۷) هزینه کلاس: ۵۸۶ هزار تومان توضیحات بیشتر و ثبت نام

جلسه اول کلاس آنلاین برنامه نویسی پایتون (python)

زمان برگزاری: دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷‌


این توضیحات مربوط به دوره کامل ۴۵ ساعته دوره برنامه نویسی پایتون است:

زبان پایتون یکی از محبوب‌ترین زبان‌های دنیاست که روز به روز به طرفدارانش اضافه می‌شود. هدف اصلی این زبان خوانایی بالا و سادگی و کوتاهی کد‌ها علاوه بر بازدهی بالا می‌باشد که باعث شده یادگیری این زبان بسیار ساده‌و همچنین لذت بخش باشد. این زبان برای تمام کسانی که می‌خواهند وارد دنیای برنامه‌نویسی شوند یکی از مناسب‌ترین زبان‌هاست.
آینده شغلی خوب، وجود کتاب‌خانه‌های فراوان، تعداد کاربران زیاد و سادگی از جمله مزایای این زبان است. بر باور بسیاری از افراد پایتون زبانی کند است و اغلب افراد با این ذهنیت به سمت آن نمی‌روند، ولی اشتباه آنجاست که آیا مهمترین مسئله برای آن‌ها سرعت است ؟ سرعت، در نوشتن یک درایور برای یک سیستم‌عامل بسیار امری ضروری و مهم است و زبان پایتون چون زبانی سطح بالاست به هیچ عنوان مناسب این کار نیست؛ ولی در کار‌های آکادمیک و تولید یک محصول و برپایی یک سایت برای استارت‌آپ‌های نوپا بسیار مناسب است زیرا پایتون با بهره‌گیری از سادگی و کوتاهی باعث تسریع توسعه می‌شود و کتاب‌خانه‌های فراوان این زبان موجب می‌شود شما بسیاری از کد‌های از قبل نوشته شده را استفاده کنید و نیازی به نوشتن دوباره‌ی آن‌ها نباشد.
پایتون در بسیاری از موارد همچون برپایی سایت و WebApplicationها، طراحی نرم‌افزار‌های Desktop ، میان برنامه‌ها کاربرد دارد و در حوزه‌های هوش‌مصنوعی، یادگیری ماشین، داده کاوی، آنالیز داده‌ها و پردازش تصویر و صوت و همچنین از آن در بسیاری دیگر از تاپیک‌های روز دنیا استفاده‌گسترده‌ای می‌شود.

در تدوین سر فصل‌های این دوره سعی شده با آموزش پایه‌ای و اصولی پایتون به آن دسته از افرادی که برنامه‌نویسی را شروع می‌کنند و همچنین تمام کسانی که زبان برنامه‌نویسی دیگری آموخته‌اند و یا نیاز به تقویت مهارت و یادگیری کامل پایتون دارند، مناسب باشد.

پس از اتمام این دوره:
افراد آماده ورود به بازار کار و بخش‌های تخصصی زبان پایتون و استفاده از کتاب‌خانه‌های مختلف دیگر همچون Django و Tensorflow و OpenCV و ... می‌شوند.
دانشجویان نیز با اتمام این دوره می‌توانند پروژه‌های دانشگاهی خود را با زبان پایتون و کتاب‌خانه‌ّهای متعدداین زبان پیش ببرند. لازم به ذکر است این دوره تنها مختص دانشجویان کامپیوتر نمی‌باشد و از تمام رشته‌های دیگر می‌توانند در این کلاس شرکت کنند، مطمئن باشید در هر رشته‌ای می‌توانید از برنامه‌نویسی استفاده کنید و برنامه‌های کارا و مهمی مربوط به رشته خود توسعه دهید.
افرادی که تازه پا به دنیای برنامه‌نویسی می‌گذارند با تمرین زیاد که در طول دوره انجام می‌شود قادر خواهند بود نرم‌افزار‌هایی کاربردی تولید نمایند و آماده برای مطالعه مباحث پیشرفته‌تر شوند.

همانطوری که برای تسلط در زبان‌های برنامه‌نویسی نیاز به کد زدن و تمرین بسیار می‌باشد لذا برای هر فصل تمرین و پروژه‌های بسیاری در نظر گرفته شده است و در طول دوره شما می‌توانید تمام سوالات خود را از مدرس بپرسید و مدرس تا اتمام پروژه نهایی در کنار شما خواهد بود. از مهمترین مزایای این دوره ترغیب دانشجو برای جستجو و مطالعه فردی به منظور حل مشکلات می‌باشد.

زمان‌های برگزاری: دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۷‌ ساعت ۱۹:۰۰ هزینه کلاس: رایگان توضیحات بیشتر و ثبت نام

کلاس آنلاین لغات ۵۰۴ واژه (ویژه آمادگی ارشد، دکتری، MSRT,MHLE,EPT,TOLIMO)

زمان برگزاری: دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷‌

این کلاس توسط دکتر محسن ترقی مبتکر روش T_coding, روش نوین آموزش لغت که برای اولین بار توسط خود ایشان در دانشگاههای تگزاس، هاروارد، بارسلون، برزیل، دانشگاه تهران، علامه طباطبایی، الزهرا و... ارائه شد، تدریس می گردد.
کتاب لغت 504 واژه پایه‌ای ترین کتاب لغت برای شرکت در همه ی آزمون های داخلی و خارجی است.
از ویژگی های خاص این روش میتوان به موارد مهمی همچون: یادگیری بیشترین تعداد کلمه در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین ماندگاری بالا اشاره کرد.
از کاربردهای این کتاب نیز میتوان به این مورد بسنده کرد که پایه‌ای ترین و ضروری ترین کتاب معرفی شده توسط اساتید طراح آزمون است و کاربرد آن برای موفقیت در آزمون‌های کارشناسی ارشد، دکتری، تافل، آیلتس، EPT,MSRT,MHLE,TOLIMO قطعی است.

مدت دوره: ۱۲ ساعت
زمان برگزاری: ۱۵، ۱۶، ۱۷، ۲۰ و ۲۱ مرداد ۹۷
ساعت ۲۱ الی ۲۳:۳۰

زمان‌های برگزاری: ۱۷، ۲۰، ۲۱، ۲۳ و ۲۴ مرداد ۹۷ ساعت ۲۱ الی ۲۳:۳۰ هزینه کلاس: ۸۵ هزار تومان توضیحات بیشتر و ثبت نام

همایش آنلاین کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی ۹۸، فرصتی طلایی برای موفقیت. این بار متفاوت تر از همیشه!

زمان برگزاری: دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۷‌

همایش آنلاین کنکور کامپیوتر و آی تی ویژه کنکور ۹۸

زمان‌های برگزاری: دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۷‌ ساعت ۲۱:۰۰ هزینه کلاس: رایگان توضیحات بیشتر و ثبت نام

همایش آنلاین آشنایی با رشته MBA - رشته ای برای فارغ التحصیلان کلیه رشته ها

زمان برگزاری: سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷‌

با توجه به شرایط امروز بازارهای کار و صنعت در ایران و سایر نقاط دنیا اهمیت توانایی های فردی و مدیریتی افراد دو چندان شده است. این عامل و عواملی مانند آشنایی با مفاهیم مالی، بازاریابی، فروش، برنامه ریزی، منابع انسانی و درک داشتن از اقتصاد کلان و خرد، دینامیک سیستمها و توانایی در مدل سازی و شبیه سازی سیستمها، رشته مدیریت کسب وکار (MBA) را به طور خاص تبدیل به گرایشی جذاب برای فارغ التحصیلان رشته های مختلف کرده است.
افراد در فکر این هستند که با تکیه به توانایی های فنی که در رشته دانشگاهی خود کسب کردند و ترکیب آن مفاهیم عمومی مدیریتی موفقیت خودشان را در کسب و کار خود تضمین کنند. در وبینار مورد نظر قرار است گپ و گفتی درباره شرایط عمومی صنعت، محیط کسب و کارها و اقتصاد کلان کشور زده شود و تلاش شده متقاضیان را با شرایط پشت کنکور، داخل دانشگاه و فارغ التحصیلی داخل و خارج ایران آشنا شوند.

زمان‌های برگزاری: سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷‌ ساعت ۲۱:۰۰ هزینه کلاس: رایگان توضیحات بیشتر و ثبت نام

همایش آنلاین مشاوره درس استعداد تحصیلی دکتری ۹۸ - قابل استفاده برای تمامی رشته ها

زمان برگزاری: چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷‌

تعدادی از موضوعاتی که در این وبینار بررسی خواهند شد:

- آشنایی با آزمون استعداد تحصیلی
- بررسی 4 بخش اصلی آزمون استعداد تحصلی دکتری
- بررسی اهمیت هر 4 بخش آزمون به چه صورت
- بررسی نحوه مطالعه مناسب برای آزمون
- معرفی فایل های مفید برای دانلود
- پاسخگویی به سوالات متداول
- پاسخ به سوالات دانشجوبان

زمان‌های برگزاری: چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷‌ ساعت ۲۰:۰۰ هزینه کلاس: رایگان توضیحات بیشتر و ثبت نام

کلاس آنلاین زبان عمومی جامع کنکور کارشناسی ارشد

زمان برگزاری: یکشنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۷‌

در دوره زبان عمومی زیر ذره‌بین، به صورت جامع و بر مبنای تست های سال‌های اخیر کنکور کارشناسی ارشد، نکات پرتکرار برای پاسخ به تست های گرامر و واژگان تدریس شده و با حل تست‌های متعدد منتخب از آزمونهای 5 سال اخیر، این نکات تثبیت خواهند شد. متد این کلاس با هیچ یک از کلاسهایی که با نام مشابه برگزار می شوند، شباهتی نخواهد داشت و آموزش آن بر مبنای پاسخ در کمترین زمان ممکن به تست‌هاست. همچنین در این کلاس، واژگان به صورت اصولی و از طریق ریشه و پیشوند و پسوند آموزش داده شده و نهایتا تکنیک‌های پاسخ به سوالات درک مطلب در کلاس به بحث گذاشته شده و به صورت ویدئو در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

این دوره از کلاسها، با جزوه‌ جدید و مختص کنکور ارشد و دکتری 1398 برگزار می‌شود.

مدرس این دوره، استاد جهانشاهی، مدرس برتر زبان عمومی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری و مولف پرفروشترین کتاب زبان آزمونهای داخلی ایران، زبان عمومی زیر ذره‌بین، است.

مخاطبین این دوره
* داوطلبین کنکور کارشناسی ارشد کلیه رشته‌ها
* شاغلین، شهرستانی‌ها و افرادی که به کلاسهای حضوری تهران دسترسی ندارند.
* افرادی که زبان را در حد دبیرستان مسلط هستند اما هیچوقت دنبال زبان سطح بالاتر نرفته‌اند.

مدت زمان این کلاس 48 ساعت است و 2 ساعت ویدئوی رایگان هم به داوطلبان اهدا خواهد شد. طول مدت دوره 12 هفته است.

تذکر: ظرفیت دوره محدود بوده و در صورت تکمیل ظرفیت اولویت با افرادی ست که زودتر ثبت نام نمایند. این کلاس با این تعداد ساعت، فقط و فقط یکبار در سال برگزار میشود و هرگز تکرار نمی شود.

زمان‌های برگزاری: یکشنبه‌ها ۱۸:۰۰ الی ۲۲:۰۰ (شروع از ۰۸ مهر ۱۳۹۷) هزینه کلاس: ۳۵۰ هزار تومان توضیحات بیشتر و ثبت نام

کلاس آنلاین درس و تست ریاضی عمومی ۱ و ۲ - تابستان ۹۷

زمان برگزاری: چهارشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷‌

در این دوره به این موضوعات خواهیم پرداخت:
- تدریس کامل مفاهیم ریاضی ۱ و ۲
- تفهیم مطالب در قالب تست‌های هدف‌داری که از کنکورهای سال‌های اخیر انتخاب شده است
- حل ۴۰۰ تست ریاضی ۱ و ۳۰۰ تست ریاضی ۲ همزمان با تدریس مفاهیم
- ارائه خوراک مطالعاتی و الگوی مطالعه در هر جلسه برای جلسه آینده
- برگزاری کوییزهای منظم در وبسایت برای ارزیابی و تحلیل وضعیت دانشجو و ایجاد انگیزه برای مطالعه
- ارائه تست‌های تکمیلی برای فعالیت بیشتر
- ارائه پیش‌نمایشی از هر فصل و جمع‌بندی هر فصل در انتهای آن
- ارائه جزوه آموزشی (تایپی)

سر فصل های این دوره به شرح زیر است:
ریاضی عمومی ۱:
۱. تابع
۲. حد، پیوستگی و مجانب
۳. مشتق و کاربردها
۴. انتگرال و کاربردها
۵. مختصات قطبی
۶. اعداد مختلط
۷. دنباله و سری

ریاضی عمومی ۲:
۸. هندسه تحلیلی و جبر خطی
۹. توابع برداری و رویه های سه بعدی
۱۰. توابع چندمتغیره
۱۱. انتگرال چندگانه
۱۲. انتگرال خط و سطح

زمان‌های برگزاری: دوشنبه‌ها و چهارشنبه‌ها ۲۰:۰۰ الی ۲۳:۰۰ (شروع از ۱۰ مرداد ۱۳۹۷) هزینه کلاس: ۳۹۰ هزار تومان توضیحات بیشتر و ثبت نام

همایش آنلاین قدم صفر هک و امنیت

زمان برگزاری: پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷‌

شاید اولین سوالی که دارید برای شروع هک و امنیت این باشه از کجا شروع کنیم؟
چه دوره هایی رو باید بگذرونیم؟
چه پیشنیاز های برای شروع هک و امنیت لازمه ؟
درآمد این حوزه چقدره؟
کدوم زبان برنامه نویسی رو باید یاد بگیریم؟
چجوری شروع کنیم؟

زمانی که خود ما میخواستیم وارد دنیای هک امنیت بشیم تمام این سوالات تو ذهنمون بود آیا مسیری وجود داره که مارو به هدفمون برسونه؟

خیلی از دوستان که به بنده پیام میدن بعداز چندسال فعالیت تو این حوزه هنوز مباحث اولیه هک و امنیت رو نمیدونن یه سری از دوستان دیگه وارد موارد حاشیه ای شدن و دوستانی به دلیل نبود نقشه راه این حوزه رو کنار گذاشتن با ارزش ترین چیزی که این دوستان از دست داده بودن زمان بود خیلی هاشون وارد سنی شده بودن دیگه فرصت یادگیری نداشتن و الان به مشکل خورده بودن اومده بودن از نو شروع کنن.
ما بعداز سال ها تلاش در زمینه هک و امنیت تونستیم نقشه راهی طبق سرفصل های بین الملی دوره های هک و امنیت و اآنچکه بازار کار کشور ما نیاز داره طراحی کنیم که میتونه یک شخص که هیچ دانشی تو این حوزه نداره رو به هدفی که میخواد برسونه این نقشه برای تمامی دوستانی که تو این زمینه فعالیت دارن میتونه مناسب باشه.با توجه به نبود مرجع فارسی تو این وبینار ما راجع به تمامی این مباحث صحبت می‌کنیم.

زمان‌های برگزاری: پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷‌ ساعت ۲۱:۰۰ هزینه کلاس: رایگان توضیحات بیشتر و ثبت نام

همایش آنلاین صفر تا صد کنکور ارشد ۹۸ کامپیوتر و آی تی

زمان برگزاری: یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷‌

در این همایش، هر آنچه داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی برای موفقیت نیاز دارند گفته خواهد شد. آنچه در این همایش بررسی می‌شود:
۱. بررسی کارنامه‌های رتبه‌های برتر
۲. تعداد تست موردنیاز برای قبولی در دانشگاه‌های برتر کشور
۳. آیا می‌توانیم در بهترین دانشگاه قبول شویم
۴. فواید قبولی در ارشد
۵. معرفی کتاب‌های مناسب
۶. بررسی آزمون‌های آزمایشی
۷. بررسی میزان مطالعه زبان
۸. بررسی رفتن به کلاس کنکور
۹. میزان زمان لازم برای مطالعه
۱۰. احتمال قبولی و ظرفیت
۱۱. درس‌های که باید در تابستان و پاییز مطالعه شوند
۱۲. نوع و نحوه مطالعه

زمان‌های برگزاری: یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷‌ ساعت ۲۱:۰۰ هزینه کلاس: رایگان توضیحات بیشتر و ثبت نام

مشاوره آنلاین انتخاب رشته کنکور ارشد صنایع ۹۷

زمان برگزاری: پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۷‌

در این همایش به ارائه نکات مهمی در خصوص انتخاب رشته کنکور ارشد ۹۷ می‌پردازیم.

زمان‌های برگزاری: پنجشنبه ۱۰ خرداد ساعت ۲۱ و جمعه ۱۱ خرداد ساعت ۱۶ هزینه کلاس: رایگان توضیحات بیشتر و ثبت نام

وبینار یادگیری برنامه نویسی پایتون، کاربردها و آینده شغلی

زمان برگزاری: چهارشنبه ۰۶ تیر ۱۳۹۷‌

در این وبینار به دنبال این هستیم که به شناخت کافی از زبان های برنامه نویسی به خصوص پایتون برسید و در مورد تاریخچه، آینده شغلی و کاربرد های پایتون صحبت خواهیم کرد. برای یادگیری و رشد در این زبان برنامه نویسی شما را راهنمایی میکنیم و توضیحاتی در مورد دوره اصلی برنامه نویسی پایتون داده خواهد شد.

زمان‌های برگزاری: چهارشنبه ۰۶ تیر ۱۳۹۷‌ ساعت ۲۰:۰۰ هزینه کلاس: رایگان توضیحات بیشتر و ثبت نام

بالای صفحه کافه تدریس